به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
یادگیری زبان فرانسه

۸ دلیل برای یادگیری زبان فرانسه

بدون شک زبان فرانسه یکی از محبوب ترین زبان های جهان است. آیا می دانید که زبان فرانسه، زبان رسمی صلیب سرخ بین المللی و همچنین یکی از دو زبان رسمی در بازی های المپیک است؟ در حقیقت زبان فرانسه یکی از زبان های رسمی U.N و همچنین زبان اصلی در دنیای کسب و کار و فناوری جهان است.

تعجب آور نیست! که چرا مدارس آمریکایی به سمت ارائه دوره های آموزش و تدریس زبان فرانسه برای تمام دانش آموزان در همه سنین حرکت کرده اند. این ایده بدی نیست، اگر شما فکر می کنید که ایده بدی است، در این مطلب ۸ دلیل برای یادگیری زبان فرانسه وجود دارد که ممکن است عقیده شما را تغییر دهد، بعد از خواندن این دلایل باور شما این است که باید قطعا زبان فرانسه را یاد بگیرید.

اگر به غیر از زبان مادری خود زبان دیگری را یاد ندارید، باید به طور جدی زبان دیگری (مانند زبان فرانسه) را یاد بگیرید. در دنیای مدرن به دلیل افزایش ارتباطات و تفاوت های بین المللی بسیار مهم است که افراد به دلایل شخصی و حرفه ای بیشتر از یک زبان را یاد بگیرند.

  • زبان فرانسه زبانی آسان است.

باور داشته باشید یا نه، به هر حال یادگیری زبان فرانسه، به ویژه برای افراد زبان انگلیسی به همان اندازه یادگیری زبان انگلیسی، آسان است. احتمالا دلیل یادگیری آسان زبان فرانسه این است، که زبان انگلیسی از فرانسه (و ترکیبی از زبان های اروپایی دیگر) مشتق شده است. زبان فرانسه علاوه بر این که الفبای مشابه زبان انگلیسی دارد، بعضی از کلمات آن از ریشه کلمات انگلیسی منشاء گرفته است

  • در ۵ قاره به زبان فرانسوی صحبت می شود

طبق آمار ویکی پدیا در سال ۲۰۱۵ زبان فرانسه زبان مادری  79 میلیون نفر و زبان ۳۷۰ میلیون سخنران دیگر است. اختلاف این دو عدد نشان می دهد که چگونه افراد غیر بومی زیادی زبان فرانسه را به خوبی یاد گرفته اند و بسیار واضح و شفاف صحبت می کنند.

  • یادگیری زبان فرانسه باعث یادگیری سریع و آسان زبان اسپانیایی می شود

زبان اسپانیایی در لیست فهرست گسترده ترین زبان های گفتاری جهان قرار دارد، به همین دلیل یادگیری این زبان بسیار ضروری می باشد (مخصوصا در آمریکا). زبان فرانسه و زبان اسپانیایی به علت این که از نسل لاتین هستند شباهت بسیاری به هم دارند. بنابراین به علت شباهتی که این دو زبان به یکدیگر دارند یادگیری هر یک از آنها به یادگیری دیگری بسیار کمک می کند.

یادگیری زبان فرانسه

  • یادگیری زبان فرانسه برای کسانی که قصد سفر به فرانسه را دارند لازم است

کشور فرانسه سالانه پذیرای بیش از ۷/۸۴ میلیون گردشگر است،  به همین دلیل به عنوان یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین مقاصد توریستی جهان شناخته شده است. فرهنگ غنی، تاریخی و واقعیت های جذاب آن می تواند همه افراد را سوپرایز کند. سفر به پاریس پایتخت فرانسه رویای بسیاری از مسافران و گردشگران جهان می باشد. آیا کسی هست که بازدید موزه لوور، نتردام و یا برج ایفل را دوست نداشته باشد؟! یادگیری زبان فرانسه سفر به این کشور را بسیار لذت بخش خواهد کرد.

  • یادگری زبان فرانسه باعث می شود هنگامی که در کانادا هستید لذت ببرید

کانادا به علت استعمار زود هنگام در قرن های ۱۷ و ۱۸ به شدت تحت تاثیر فرانسه قرار گرفته است. در واقع ۲۲ درصد از جمعیت کانادا، فرانسوی هستند. حتی برخی از شهرهای کانادا مانند کبک (Quebec) به طور کامل تحت سلطه و حکم فرمایی فرانسه هستند. اگر برای سفر به جنوب شرقی کانادا برنامه ریزی کرده اید یادگیری زبان فرانسه ارتباط شما را بسیار آسان می کند.

  • زبان فرانسه در روابط بین المللی مورد استفاده می باشد

زبان فرانسه، زبان رسمی شرکت های بین المللی مانند U.N، یونسکو، المپیک، ناتو و صلیب سرخ است. اگر علاقه مند به داشتن شغل یا حرفه ای در هر یک از سازمان های بین المللی هستید، زبان فرانسه به شما در این راه بسیار کمک خواهد کرد.

  • یادگیری زبان فرانسه سرگرم کننده است

یادگیری هر زبانی و از جمله فرانسه کار دشواری نیست، از آن جا که فرانسوی ها دارای فرهنگ غنی و روش های منحصر به فرد در صحبت کردن ، برقراری ارتباط، خوردن و لباس پوشیدن هستند، بنابراین یادگیری آن بسیار سرگرم کننده است. به دلیل این که زبان فرانسه زبان نرم و ملودیک است اغلب آن را زبان عشق می نامند.

منبع

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + پانزده =

تماس با کارشناس