به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
تدریس خصوصی زبان عربی

تدریس خصوصی زبان عربی در تهران

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید و معلم های برجسته زبان عربی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان عربی و سایر زبان ها در منزل، محل کار، موسسه و یا بصورت کلاس های آنلاین آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان عربی می باشد. تخصصی ترین مرکز آموزش زبان عربی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده. مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط. مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی زبان عربی فقط خصوصی در موسسه، محل کار، منزل و یا بصورت کلاس های آنلاین.
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران، شرکتها، تجار و مسافرین.
 • مکالمه فشرده زبان عربی کاملاً کاربردی جهت مصاحبه، سفر، مهاجرت، کار و تحصیل.
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت.
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی زبان عربی ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری، مسافران و….
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری زبان عربی.
 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران، کرج و شهرری.
 • تدریس توسط بهترین اساتید و معلم های تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو.
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس خصوصی زبان عربی به خانم ها، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها).
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها، موسسات و….
 • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه.
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی زبان.
 • هزینه و شهریه بصورت اقساط دریافت میگردد.
 • ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه ۱ نفر دریافت می گردد.
 • امکان برگزاری دوره های تدریس خصوصی زبان عربی آنلاین.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی، مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز، موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

فهرست مطالب این صفحه

هزینه تدریس خصوصی زبان عربی

هزینه تدریس خصوصی زبان عربی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیلی، روش تدریس  و… بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان عربی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند. اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود. ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

تدریس خصوصی عربی ساعتی چند

هزینه‌ تدریس خصوصی عربی به طور معمول براساس چند عامل متفاوت محاسبه می‌شود. این عوامل شامل سطح تدریس‌دهنده، سطح دانش زبانی دانش‌آموز، موقعیت مکانی، و تعداد ساعات تدریس می‌باشند , مبلغ می‌تواند بسته به شرایط مختلف نیز متغیر باشد. علاوه بر این، توافقات خاصی می‌تواند بین دانش‌آموز و معلم به‌عنوان یک معامله شخصی انجام شود که ممکن است به تخفیف در هزینه یا تعداد ساعات تدریس منجر شود.

آموزش خصوصی مکالمه زبان عربی

آموزش خصوصی زبان عربی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان عربی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند، آموزش خصوصی زبان عربی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد. در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد، فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان عربی می باشد. همچنین ما مدرسین و معلم های خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان عربی را فراگیرید. موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان عربی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان عربی با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید.

تدریس خصوصی زبان عربی توسط اساتید عرب زبان با لهجه های مختلف!

یادگیری زبان عربی و مدت زمان لازم

مدت زمانی که برای یادگیری زبان عربی نیاز است، بستگی به چندین عامل دارد، از جمله:

 1. سطح شما در زبان‌های دیگر: اگر قبلاً زبان‌هایی مانند فارسی یا انگلیسی را یاد گرفته‌اید، ممکن است یادگیری زبان عربی برایتان راحت‌تر باشد. این می‌تواند فرآیند یادگیری را سریع‌تر کند.

 2. تعهد و وقتی که می‌توانید برای یادگیری اختصاص دهید: اگر زمان کافی را برای مطالعه، تمرین و مکالمه به زبان عربی اختصاص دهید، می‌توانید به سرعت تر فرآیند یادگیری را پیش ببرید.

 3. روش‌های یادگیری: استفاده از روش‌های متنوع مانند کلاس‌های زبان خصوصی، مشارکت در گفتگوهای زبانی و تماشای فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی عربی می‌تواند فرآیند یادگیری را تسریع کند.

در مجموع، یادگیری زبان عربی ممکن است چند ماه تا چند سال به طول بیانجامد، اما با تلاش و تعهد مناسب، می‌توانید به سطح مورد نظر خود در این زبان برسید. قطعا بهترین و سریعترین روش برای یادگیری زبان عربی، کلاس هیا خصوصی می باشد.

بهترین مزایای تدریس خصوصی زبان عربی

۱. تدریس فردی:

تدریس خصوصی امکان ارتباط نزدیک با استاد را فراهم می‌کند، که این ارتباط می‌تواند به بهبود مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن زبان عربی کمک کند. در این روش، استاد می‌تواند به صورت خاص به نیازها و سطح دانش هر دانشجو پاسخ دهد.

۲. تمرینات گوناگون:

تدریس خصوصی فرصت بیشتری برای تمرینات گوناگون فراهم می‌کند. این تمرینات شامل مکالمات محاوره‌ای، تمرینات گرامری، و خواندن متون ادبی و علمی می‌شوند که هر کدام به تقویت مهارت‌های مختلف زبانی کمک می‌کنند.

۳. تنوع در موارد آموزشی:

استفاده از تنوع در منابع آموزشی نیز در تدریس خصوصی زبان عربی تأثیر مثبت دارد. استفاده از کتب درسی، محتواهای آنلاین، و رسانه‌های مختلف، تجربه یادگیری را جذاب تر و موثرتر می‌کند.

۴. پیشرفت به تناسب نیازها:

تدریس خصوصی به افراد این امکان را می‌دهد که با توجه به نیازها و اهداف شخصی خود، یک برنامه آموزشی خاص داشته باشند. این انعطاف پذیری باعث می‌شود که دانشجویان بتوانند با سرعت مناسبی به پیشرفت برسند.

نقش زبان عربی در ایران و فرصت های طلایی برای ایرانیان

یادگیری زبان عربی

زبان عربی به چند دلیل یک زبان مهم در ایران است. اولا زبان مادری بسیاری از ایرانی ها عربی است. ثانیا با قرارگیری ایران در خاورمیانه فرصت های طلایی برای تجارت، گردشگری و تحصیل برای ایرانی ها به وجود آمده است.

روابط سیاسی و مذهبی و پتانسیل ایران در منطقه نقش افرادی که عربی آموزش دیده اند را برجسته می کند. اگر شما هم دوست دارید عربی صحبت کنید امروز بهترین فرصت برای شروع است.

زبان آموزان پیشرو آموزش خصوصی زبان عربی را چگونه تضمین می کند؟

ما فقط معلمان موسسه را تایید می کنیم. برای معلمان خود دوره های ویژه TTC برگزار می کنیم. بدین سبب تدریس و روش های جدید آن در روح و جسم آموزشگاه متبلور می شود. انگیزه شما بعد از استفاده از خدمات آموزشی موسسه بیشتر و بیشتر می شود. ما در این موسسه نحوه درست یادگیری زبان دوم را به زبان آموزان می شناسانیم. کسی که در پیشرو یا با معلمان خصوصی آن دوره های فشرده زبان را سپری می کند، به خوبی متوجه می شود که یادگیری زبان چگونه اتفاق می افتد.

آموزش در موسسه زبان آموزان پیشرو با هدف ارتباط موثر و یادگیری مکالمه زبان عربی صورت می گیرد

همیشه تلاش کرده ایم مکالمه را با زبان آموزان تمرین کنیم. در ۳۵ جلسه ای که زبان آموز تمرین مکالمه انجام می دهد مهارت خوب صحبت کردن در او تثبیت می شود. چرا که ما معتقدیم مسلط بودن به یک زبان یعنی توانایی مکالمه و برقراری ارتباط. با جلسات مداوم و معرفی تکنیک های موثر در برقراری ارتباط درست کلامی و خیلی از فاکتور های دیگر، مکالمه را تضمین می کنیم. باز هم رسیدن به بلاغت و فصیح بودن تا درصد های بیشتری به زبان آموز بستگی دارد.

هدف ما از تدریس خصوصی زبان عربی چیست؟

اهداف ما این است که شما را هرچه زودتر به سطح قابل قبولی از زبان عربی برسانیم. در حقیقت هدف ما را شما مشخص می کنید. کلاس های ما می توانند همه ی جنبه های یادگیری زبان عربی را داشته باشند و شما می توانید نتیجه ای که به دنبال آن می گردید را مشخص کنید.

ویژگی های ما برای کلاس های خصوصی زبان عربی چیست؟

کیفیت کلاس ها و تحقق بیشترین میزان یادگیری برای زبان آموز یکی از اهداف اصلی ماست. در موسسه زبان آموزان پیشرو اساتید و معلمان با بروزترین متد های آموزش زبان عربی آشنا هستند که این امر باعث می شود یادگیری زبان عربی بسیار آسان تر باشد.

مکالمه اولویت اکثر زبان آموزان است. ما نیز به این نیاز آن ها احترام گذاشته ایم و از اساتیدی کمک گرفته ایم که در صحبت کردن خود مانند اشخاصی هستند که به زبان مادری خود عربی صحبت می کنند. این سطح از مهارت با زندگی در کشور های مختلف عربی زبان و تمرین زیاد برای مدرسین ما ممکن شده است، ما نیز می خواهیم زبان آموزان خود را به این سطح از مهارت برسانیم.

از چه متد هایی برای تدریس خصوصی زبان عربی استفاده می کنید؟

برای معلمان استفاده از متد خاص در تدریس خصوصی زبان عربی کار چالش برانگیزی است. در کلاس های عمومی بیشتر معلم از متدی استفاده می کند که با آن راحت تر است و توجه کمی به علایق دانش آموزان دارد. هر زبان آموز با متد خاص خودش بهتر یاد می گیرد، شاید یکی از بهترین متد ها برای یک زبان آموز پاسخگو نباشد. اساتید ما با استفاده از متد هایی که بیشترین میزان یادگیری را به دنبال داشته باشد سعی می کنند نیاز های زبان آموز را برطرف کنند.

اگر شما چشم اندازی برای خود داشته باشید و چراغ انگیزه رسیدن به آن را در باورهایتان روشن کنید، ما هم راه رسیدن به آن هدف را برای شما هموار می کنیم.

نتیجه‌گیری:

تدریس خصوصی زبان عربی به عنوان یک رویکرد موثر برای یادگیری این زبان غنی و پیچیده معرفی شده است. این رویکرد، امکاناتی چون ارتباط شخصی، تمرینات گوناگون، تنوع منابع آموزشی، و پیشرفت به تناسب نیازها را به دانشجوها ارائه می‌دهد و به آن‌ها کمک می‌کند تا با اطمینان و مهارت زبان عربی را یاد بگیرند.

سوالات متداول در مورد کلاس های خصوصی ما

مکالمه زبان عربی من ضعیفه، طی چند جلسه میتونم به مکالمات روزمره عربی نسبتا خوب مسلط بشم؟

برای کسانی که مکالمات زبان عربی آنها ضعیف است موسسه زبان آموزان پیشرو ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی بصورت خصوصی را پیشنهاد می نماید که تا حد زیادی مسلط به مکالمات زبان درخواستی آنها می شود.

مدت زمان آموزش خصوصی زبان عربی در هر جلسه چقدر است؟

مدت زمان هر جلسه آموزش خصوصی زبان عربی ما یک ساعت و نیم می باشد.

امکان پرداخت شهریه تدریس خصوصی زبان عربی بصورت اقساط می باشد؟

شهریه تدریس خصوصی زبان عربی ما بصورت اقساط نیز دریافت می گردد.

۴.۱/۵ - (۸ امتیاز)

13 دیدگاه دربارهٔ «تدریس خصوصی زبان عربی در تهران»

  1. زبان آموزان پیشرو

   درود. خیر متاسفانه. در حال حاضر خدمات تذریس خصوصی زبان عربی ما فقط در استان تهران می باشد.

 1. سلام یادگیری زبان عربی کامل چقدر طول میکشه و حدودا هزینه ای که میبره چقدر است ممنون میشم از پاسخگویی شما

  1. زبان آموزان پیشرو

   سلام هزینه و مدت زمان یادگیری زبان عربی بستگی به شرایط و هدف شما داره. توصیه می نماییم جهت مشاوره بهتر با ما تماس حاصل نمایید.

 2. با سلام بنده مدرس زبان عربی و دارای مدرک دکتری هستم اگه نیاز باشه میتونم در خدمتتان باشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

تماس با کارشناس