به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
تدریس خصوصی زبان ارمنی

تدریس خصوصی زبان ارمنی در تهران

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید و معلم های برجسته زبان ارمنی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان ارمنی و سایر زبان ها در منزل، محل کار، موسسه و یا بصورت کلاس های آنلاین آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان ارمنی می باشد. تخصصی ترین مرکز آموزش زبان ارمنی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده. مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط. مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی زبان ارمنی فقط خصوصی در موسسه، محل کار، منزل و یا بصورت کلاس های آنلاین.
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران، شرکتها، تجار و مسافرین.
 • مکالمه فشرده زبان ارمنی کاملاً کاربردی جهت مصاحبه، سفر، مهاجرت، کار و تحصیل.
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت.
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی زبان ارمنی ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری، مسافران و….
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری زبان ارمنی.
 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران، کرج و شهرری.
 • تدریس توسط بهترین اساتید و معلم های تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو.
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس خصوصی زبان ارمنی به خانم ها، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها).
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها، موسسات و….
 • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه.
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی زبان.
 • هزینه و شهریه بصورت اقساط دریافت میگردد.
 • ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه ۱ نفر دریافت می گردد.
 • امکان برگزاری دوره های تدریس خصوصی زبان ارمنی آنلاین.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی، مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز، موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

هزینه تدریس خصوصی زبان ارمنی

هزینه تدریس خصوصی زبان ارمنی در منزل، محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان ارمنی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیلی، روش تدریس  و… بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان ارمنی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند. اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود. ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

آموزش خصوصی زبان ارمنی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان ارمنی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند،  آموزش خصوصی زبان ارمنی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد. در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد، فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان ارمنی می باشد. همچنین ما مدرسین و معلم های خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان ارمنی را فراگیرید. موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان ارمنی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مکالمه زبان ارمنی

امروزه کسانی که زبانی را یاد می گیرند ولی توانایی مکالمه با آن را ندارند نمی توانند ادعا کنند که زبان را یاد گرفته اند. ما در موسسه زبان آموزان پیشرو بر این نکته تاکید داریم که زبان آموز در کلاس خصوصی زبان ارمنی باید بتواند به بهترین شیوه مکالمه زبان ارمنی را یاد بگیرد. استفاده از اساتید با تجربه در تدریس خصوصی زبان ارمنی که مهارت بالایی در مکالمه به این زبان دارند یکی از اقداماتی است که ما انجام داده ایم.

آموزش خصوصی مکالمه زبان ارمنی

شما در کلاس خصوصی زبان ارمنی در موسسه زبان آموزان پیشرو کاملا می توانید مکالمه به این زبان را بیاموزید. از طرفی مسئله تنها این نیست که شما مکالمه را بیاموزید، زبان ارمنی تنها صحبت کردن سریع نیست، زبان آموز باید بتواند درست هم صحبت کند. از این رو گرامر و درک مطلب به زبان ارمنی نیز در کلاس خصوصی زبان ارمنی مورد توجه قرار می گیرد.

قرارداد با شرکت ها

اگر مدیر شرکتی هستید و نیاز دارید گروهی را برای سفر به کشور ارمنستان آماده کنید می توانید با عقد قرارداد این کار را به بهترین شکل انجام دهید. مدرس در محل مشخص شده حاضر شده و کلاس خصوصی زبان ارمنی برگزار خواهد شد. این گونه شما می توانید افراد کارآزموده که به زبان کشور مقصد نیز آشنایی های لازم را دارند را بفرستید.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را می دهد که شما را در جهت یادگیری زبان ارمنی با بهترین کیفیت آموزش و مناسب ترین شهریه در کوتاه ترین زمان یاری نماید.

هدف ما از تدریس خصوصی زبان ارمنی چیست؟

اهداف ما این است که شما را هرچه زودتر به سطح قابل قبولی از زبان ارمنی برسانیم. در حقیقت هدف ما را شما مشخص می کنید. کلاس های ما می توانند همه ی جنبه های یادگیری زبان ارمنی را داشته باشند و شما می توانید نتیجه ای که به دنبال آن می گردید را مشخص کنید.

ویژگی های ما برای کلاس های خصوصی زبان ارمنی چیست؟

کیفیت کلاس ها و تحقق بیشترین میزان یادگیری برای زبان آموز یکی از اهداف اصلی ماست. در موسسه زبان آموزان پیشرو اساتید و معلمان با بروزترین متد های آموزش زبان ارمنی آشنا هستند که این امر باعث می شود یادگیری زبان ارمنی بسیار آسان تر باشد.

مکالمه اولویت اکثر زبان آموزان است. ما نیز به این نیاز آن ها احترام گذاشته ایم و از اساتیدی کمک گرفته ایم که در صحبت کردن خود مانند اشخاصی هستند که به زبان مادری خود ارمنی صحبت می کنند. این سطح از مهارت با زندگی در کشور های مختلف ارمنی زبان و تمرین زیاد برای مدرسین ما ممکن شده است، ما نیز می خواهیم زبان آموزان خود را به این سطح از مهارت برسانیم.

از چه متد هایی برای تدریس خصوصی زبان ارمنی استفاده می کنید؟

برای معلمان استفاده از متد خاص در تدریس خصوصی زبان ارمنی کار چالش برانگیزی است. در کلاس های عمومی بیشتر معلم از متدی استفاده می کند که با آن راحت تر است و توجه کمی به علایق دانش آموزان دارد. هر زبان آموز با متد خاص خودش بهتر یاد می گیرد، شاید یکی از بهترین متد ها برای یک زبان آموز پاسخگو نباشد. اساتید ما با استفاده از متد هایی که بیشترین میزان یادگیری را به دنبال داشته باشد سعی می کنند نیاز های زبان آموز را برطرف کنند.

سوالات متداول در مورد کلاس های خصوصی ما

مکالمه زبان ارمنی من ضعیفه، طی چند جلسه میتونم به مکالمات روزمره ارمنی نسبتا خوب مسلط بشم؟

برای کسانی که مکالمات زبان ارمنی آنها ضعیف است موسسه زبان آموزان پیشرو ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی بصورت خصوصی را پیشنهاد می نماید که تا حد زیادی مسلط به مکالمات زبان درخواستی آنها می شود.

مدت زمان آموزش خصوصی زبان ارمنی در هر جلسه چقدر است؟

مدت زمان هر جلسه آموزش خصوصی زبان ارمنی ما یک ساعت و نیم می باشد.

امکان پرداخت شهریه تدریس خصوصی زبان ارمنی بصورت اقساط می باشد؟

شهریه تدریس خصوصی زبان ارمنی ما بصورت اقساط نیز دریافت می گردد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «تدریس خصوصی زبان ارمنی در تهران»

 1. البرز اکبرنوذری

  با سلام و عرض خسته نباشید ، میخواستم بپرسم هزینه آموزش زبان ارمنی بصورت خصوصی در هر جلسه حدودا چقدر است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + یازده =

تماس با کارشناس