به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران

آموزش خصوصی زبان انگلیسی در تهران

آموزشگاه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید و معلم های برجسته زبان های خارجه و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آموزش تضمینی مکالمه انگلیسی با امکان تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، محل کار، آموزشگاه و یا بصورت کلاس های آنلاین آماده ارائه خدمات می باشد. دوره های آموزش زبان در این موسسه طبق جدیدترین متد آموزشی توسط اساتید برتر خانم و آقا تدریس می شود. قویترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران. مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط!

زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی جهان مدرن شناخته شده است. افرادی زیادی در سراسر جهان به دلایلی مختلفی سعی در یادگیری زبان انگلیسی دارند. یکی از دلایل اصلی یادگیری زبان انگلیسی این است که این زبان به عنوان زبان بین المللی کسب و کار و صنایع هنری و علمی شناخته شده است. کسانی که زبان مادری آنها انگلیسی زبان نمی باشد، برای یادگیری زبان از روش های مختلفی استفاده می کنند. تدریس خصوصی زبان انگلیسی با کسب بالاترین امتیاز در یادگیری زبان آموزان در تمام کشورهای جهان، امروزه به عنوان مفیدترین و سریع ترین روش یادگیری زبان انگلیسی شناخته شده است. به همین دلیل در این مقاله می خواهیم درباره فواید و اهمیت تدریس خصوصی زبان انگلیسی و معرفی یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در این زمینه صحبت کنیم. بنابراین اگر به یادگیری زبان انگلیسی احتیاج دارید و تسلط کامل به زبان انگلیسی برای شما اهمیت دارد، با ما همراه باشید.

چرا تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تمام کشورهای جهان مورد تایید می باشد

همانطور که می دانید امروزه به دلیل اهمیت زبان انگلیسی، تقریبا تمام افراد تحصیل کرده و حتی افرادی که میزان تحصیلات پایینی دارند سعی در یادگیری این زبان پرکاربرد دارند. از این رو به خاطر استقبال زیاد در یادگیری این زبان روش های بسیار متعددی برای آموختن این زبان کاربردی فراهم شده است. با مهیا شدن شرایط زیاد یادگیری، باز هم تعداد افراد محدودی به طور کامل مسلط به زبان انگلیسی و مکالمه می شوند. اکثر افرادی که با استفاده از تدریس خصوصی زبان انگلیسی، یادگیری را شروع کرده اند توانسته اند به اهداف خود دست یابند. این تعداد در واقع نشان دهنده میزان موفقیت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در رساندن فراگیران به اهدافشان می باشد. به همین دلیل نه تنها در ایران، بلکه در کشورهای خارجی غیر انگلیسی زبان از این شیوه به عنوان موثرترین شیوه یادگیری یاد شده است. برای این که شما عزیزان با مزایای تدریس خصوصی زبان انگلیسی آشنا شوید مواردی از آن را در زیر بیان می کنیم:

ویژگی های کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی ما

 • در تدریس خصوصی زبان انگلیسی، زبان آموز به طور کامل و به تنهایی از حضور معلم استفاده می کند، چرا که دیگر کسی وجود ندارد که بخواهد توجه معلم را به خود جلب کند. مثلا در یک کلاس ۲۰ نفره قطعاً تمام افراد در یک سطح یادگیری نیستند و نقاط قوت و ضعف آنها با یکدگیر متفاوت است، در این صورت مدرس مجبور است متناسب با سطح کلاس، برنامه خود را پیش ببرد و در آخر کلاس هم مسلماً وقت کافی برای ارزیابی همه فراگیران وجود نخواهد داشت. اما در تدریس خصوصی زبان انگلیسی به دلیل حضور تنها یک فراگیر، مدرس می تواند طبق برنامه تمام کارهای خود را از پیش ببرد و اگر زبان آموز در جایی مشکل داشت آن را بر طرف نمایند.
 • در آموزش خصوصی زبان انگلیسی اگر فراگیر نکته ای را متوجه نشود و به دلایلی آن را مطرح نکند، مدرس به طور یقین از چهره فرد متوجه خواهد شد. به دلیل این که تمام توجه مدرس به فراگیر خود می باشد و مرتباً او را از طریق مکالمه انگلیسی و یا روش دیگری تست می کند و چیزی از نظر او پنهان نخواهند ماند. اما در کلاس ۲۰ نفره ممکن است مدرس متوجه خیلی از افراد نشود.
 • در کلاس های عمومی از بین تعداد ۲۰ نفر، ممکن است افرادی به دلایلی مختلف باعث حواس پرتی بقیه شوند و این باعث می شود که فراگیران متوجه خیلی از نکات گفته شده نشوند. اما در تدریس خصوصی زبان انگلیسی هیچ گونه مزاحمت و حواس پرتی وجود نخواهد داشت و محیط کاملا برای یادگیری زبان آموز فراهم شده است. فراگیر و مدرس می توانند دو به دو با هم مکالمه کنند.
 • میزان سرعت یادگیری در این روش نسبت به دیگر روش ها بسیار سریعتر می باشد، به دلیل این که مدرس تمام توان و توجه خود را بر روی بهبود و تقویت مهارت های فراگیر می گذارد. در این روش تمام برنامه ها و روش های قابل استفاده براساس توانایی ها و سطح یادگیری یک شخص می باشد، که به همین دلیل میزان سرعت یادگیری را افزایش می دهد. از طرفی برنامه ها با نظم بیشتری پیش خواهند رفت.
 • در کلاس های عمومی افراد خجالتی به دلیل شلوغ بودن محیط اطراف، خیلی از سوال ها و ابهامات خود را نمی پرسند و این دلیلی می شود که از سطح متوسط کلاس عقب بمانند. اما در تدریس خصوصی زبان انگلیسی این مشکل وجود ندارد و افراد خجالتی هم دیگر برای پرسش سوالات خود مشکلی ندارند. بنابراین اگر فردی خجالتی می باشد این روش بهترین روش برای یادگیری انگلیسی زبان می باشد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

 • میزان لذت بردن از کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی نسبت به دیگر روش های یادگیری برای فراگیر بیشتر می باشد، به دلیل این که مدرس تنها از روش ها و چیزهایی که فرد دوست دارد برای آموزش او استفاده می کند، مثلا اگر فراگیر به آشپزی و ورزش علاقه داشته باشد، معلم خصوصی او از این موارد برای یادگیری او استفاده می کند. این باعث لذت بیشتر فراگیر و در نتیجه یادگیری بهتر و سریعتر و پر بازده خواهد شد.
 • یکی دیگر از مزیت های آموزش خصوصی زبان انگلیسی این است که اگر فراگیر از روش تدریس معلم خود رضایت نداشته باشد می تواند از دیگر مدرسان استفاده نماید.
 • در کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی، مدرس با توجه به هدف فراگیر از یادگیری زبان انگلیسی به او آموزش های مربوطه را می دهد و مهارت های او را متناسب با هدف خاص او تقویت می کند. در یک کلاس عمومی افراد با هدف های متفاوت مانند تحصیل، کار، مهاجرت و … زبان انگلیسی را فرا می گیرند، به همین دلیل در یک کلاس ۲۰ نفره به تمام خواسته های خود نمی رسند.
 • زمان یادگیری زبان انگلیسی در کلاس های خصوصی با توجه به دلایل گفته شده در بالا نسبت به دیگر روش ها کوتاه تر می باشد. البته گاهی اوقات فراگیر با توجه به شرایط مناسب کلاس های خصوصی حتی در زمان کمتر از حد انتظار به زبان انگلیسی مسلط می شود.
 • در تدریس خصوصی زبان فراگیر می تواند براساس زمان خود، ساعت و تاریخ کلاس ها را تعیین کند به دلیل انعطاف پذیری زمان در این نوع روش فراگیران بیشترین رضایت را دارند.
 • کلاس های خصوصی آموزش زبان انگلیسی بهترین روش برای افرادی می باشد که فرصت کافی برای یادگیری تدریجی را ندارند. این کلاس ها برای افراد شاغل و کسانی که فرصت کافی برای تسلط کامل به زبان انگلیسی ندارند و می خواهند به کشورهای خارجی برای تحصیل، کسب و کار و یا هر دلیل دیگری سفر کنند بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد

با توجه به موارد گفته شده درباره مزایای استفاده از آموزش خصوصی زبان، هیچ شکی وجود ندارد و به اهمیت و مفید بودن این روش پی بردید. اما باید بگوییم تمام این موارد زمانی تاثیر خود را نشان می دهند که آموزشگاه مورد نظر شما و مدرسان آن توانایی و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشند. آموزشگاه زبان آموزان پیشرو تا به امروز در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بسیار موفق بوده است.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در معتبرترین و قوی ترین آموزشگاه زبان

موسسه زبان آموزان پیشرو با چندین سال سابقه در زمینه تدریس و آموزش تمام مهارت های زبان انگلیسی و دیگر زبان های خارجی توانسته است جایگاه بسیار خوبی را در بین موسسات کسب نماید. این موسسه از ابتدای فعالیت خود، کیفیت یادگیری زبان آموزان و رضایت آنها را سرلوحه کار خود قرار داد و در این راستا با تلاش های بی وقفه و دلسوزانه مدرسان خود توانست اعتماد همگان را به خود جلب نماید. اساتید مجرب و با تجربه این موسسه با استفاد از بهترین و به روز ترین متدهای دنیا برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در ۳۵ جلسه تضمینی، توانسته اند مهارت های فراگیران را در کمترین زمان ممکن تقویت کنند.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی موسسه پیشرو، قوی ترین مرکز تدریس خصوصی، برای رفاه حال فراگیران، با توجه به نظر فراگیر در محل موسسه، منزل، محل کار و هر مکان دیگری که زبان آموز شرایط آن را داشته باشد، برگزار می شود. اگر محل کار و منزل فراگیر از محل موسسه فاصله زیادی داشته باشد، اعزام مدرسان خانم و آقا به سراسر نقاط استان تهران امکان پذیر می باشد. نکته مهم اینکه کلاس های آنلاین نیز در این آموزشگاه برگزار می گردد

این موسسه تمام تلاش خود را برای رفاه حال فراگیران انجام داده است تا جایی که برای افراد شاغل امکان برگزاری تدریس خصوصی زبان انگلیسی در روزهای پنج شنبه و جمعه نیز ممکن می باشد و برای افرادی که توانایی پرداخت آموزش خصوصی زبان انگلیسی را ندارند شرایطی مهیا شده است که بتوانند هزینه آن را به صورت اقساط پرداخت کنند.

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

برخی دیگر از ویژگی های کلاس های خصوصی زبان انگلیسی ما

 • تدریس خصوصی زبان انگلیسی به صورت تضمینی در ۳۵ جلسه در محل دلخواه شما ( موسسه، محل کار، منزل و یا بصورت کلاس های آنلاین)
 • آماده همکاری و عقد قرار داد با تمام شرکت ها، سازمان ها، اداره جات و …
 • برگزاری کلاس های خصوصی ویژه برای تمام تخصص ها (پزشکان، مهندسین، معلمان، مدیران، پرسنل اداری شرکت های مختلف و …)
 • برگزاری کلاس خصوصی آموزش زبان برای تمام افراد در هر رده سنی (کودکان، نوجوانان، جوانان و …)
 • همکاری با بهترین مدرسین و اساتید که در بهترین دانشگاه های داخل و خارج کشور تحصیل کرده اند، همکاری با اساتید نی تیو و اساتید ویژه کودکان
 • برگزاری دوره های کاربردی برای تمام مشاغل و دانشجویان
 • برگزاری دوره مکالمه کاربردی برای تجار، مدیران، کارمندان و …
 • برگزاری دوره های تخصصی برای آمادگی در آزمون های مختلف مانند IELTS , TOEFL , GRE , TOLIMO , EPT , MHLE MCHE , MSRT , UTEP
 • برگزاری دوره مکالمه فشرده برای هدف مختلف کاری، تحصیلی، مهاجرت، سفر و …
 • استفاده از جدیدترین و کاربردی ترین شیوه های تدریس عملی و تئوری
 • کلاس خصوصی مختص مکالمه، درک شنیداری، نوشتاری و خواندن و درک قواعد دستوری زبان
 • استفاده از شیوه مناسب برای یادگیری، مثلا برای بهبود مهارت شنیداری سعی می کنند به فراگیر بیاموزند چگونه مطالب سخنرانی یک کنفراس را درک کنند.
 • تجزیه و تحلیل نیازهای فراگیر برای انتخاب بهترین شیوه برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی
 • ارزیابی میزان بهبود و مهارت فراگیر در هر جلسه
 • پرداخت هزینه و شهریه دوره ها با توجه به توانایی مالی شما حتی به صورت اقساطی طی ۸ قسط
 • برگزاری دوره آموزش زبان انگلیسی مختص کودکان و تدریس توسط اساتید ویژه کودکان
 • امکان برگزازی کلاس های آنلاین

سوالات متداول در مورد کلاس های خصوصی ما

مکالمه زبان انگلیسی من ضعیفه، طی چند جلسه میتونم به مکالمات روزمره انگلیسی نسبتا خوب مسلط بشم؟

برای کسانی که مکالمات زبان انگلیسی آنها ضعیف است موسسه زبان آموزان پیشرو ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی بصورت خصوصی را پیشنهاد می نماید که تا حد زیادی مسلط به مکالمات زبان درخواستی آنها می شود.

مدت زمان آموزش خصوصی زبان انگلیسی در هر جلسه چقدر است؟

مدت زمان هر جلسه آموزش خصوصی زبان انگلیسی ما یک ساعت و نیم می باشد.

امکان پرداخت شهریه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بصورت اقساط می باشد؟

شهریه تدریس خصوصی زبان انگلیسی ما بصورت اقساط نیز دریافت می گردد.

۴.۱/۵ - (۷ امتیاز)

4 دیدگاه دربارهٔ «آموزش خصوصی زبان انگلیسی در تهران»

 1. بیتاقربانی

  سلام میخواستم راجب هزینه اموزش زبان بپرسم من گراملم تقریبا خوبه و بسته اموزشی دارم فقط استاد میخواستم برا مکالمه چون مکالمه اصلا نمیتونم کنم
  و اینکه میتونم تو ۳۵جلسه مکالمرو خوب یاد بگیرم اذرماه میخوام مهاجرت کنم

  1. زبان آموزان پیشرو

   سلام توصیه میکنیم تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید. اینجوری خیلی بهتر میشه پاسخ شما را داد.

  1. زبان آموزان پیشرو

   درود . بستگی داره که متقاضی کلاس آنلاین باشید یا حضوری در محل. بهرحال بنا به دلایل مختلفی بهتره تماس حاصل فرمایید و با مشاوره آموزشگاه صحبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

تماس با کارشناس