به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
تدریس خصوصی زبان روسی

تدریس خصوصی زبان روسی در تهران

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید و معلم های برجسته زبان روسی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان روسی و سایر زبان ها در منزل، محل کار، موسسه و یا بصورت کلاس های آنلاین آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان روسی می باشد. تخصصی ترین مرکز آموزش زبان روسی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده. مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط. مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی زبان روسی فقط خصوصی در موسسه، محل کار، منزل و یا بصورت کلاس های آنلاین.
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران، شرکتها، تجار و مسافرین.
 • مکالمه فشرده زبان روسی کاملاً کاربردی جهت مصاحبه، سفر، مهاجرت، کار و تحصیل.
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت.
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی زبان روسی ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری، مسافران و….
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری زبان روسی.
 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران، کرج و شهرری.
 • تدریس توسط بهترین اساتید و معلم های تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو.
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس خصوصی زبان روسی به خانم ها، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها).
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها، موسسات و….
 • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه.
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی زبان.
 • هزینه و شهریه بصورت اقساط دریافت میگردد.
 • ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه ۱ نفر دریافت می گردد.
 • امکان برگزاری دوره های تدریس خصوصی زبان روسی آنلاین.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی، مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز، موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

فهرست مطالب این صفحه

مزایای تدریس خصوصی زبان روسی

تدریس خصوصی زبان روسی دارای مزایای بسیاری است که برای دانش‌آموزان مفید است. در زیر به برخی از این مزایا اشاره می‌شود:

 1. توجه فردی: یکی از مهم‌ترین مزایای تدریس خصوصی زبان روسی، توجه فردی معلم به هر دانش‌آموز است. این امکان را به دانش‌آموز می‌دهد که در محیطی فردی و تنها با معلمش تعامل داشته باشد و نیازهای خود را به وی ارائه کند.

 2. برنامه‌ریزی شخصی: در تدریس خصوصی، معلم می‌تواند برنامه‌های درسی و فعالیت‌های آموزشی را بر اساس نیازها، مهارت‌ها و سطح زبانی هر دانش‌آموز تنظیم کند، که این امر منجر به یادگیری مؤثرتر می‌شود.

 3. ایجاد تعامل فعال: محیط یک به یک تدریس خصوصی به دانش‌آموز امکان می‌دهد تا به راحتی با معلمش تعامل داشته و سوالات خود را بپرسد، که این باعث ایجاد یک فرآیند یادگیری فعال و پویا می‌شود.

 4. تمرکز بر مهارت‌های خاص: با توجه به نیازها و مهارت‌های موردنیاز هر دانش‌آموز، معلم می‌تواند بر روی مهارت‌های خواندن، نوشتن، شنیدن و گفتاری به صورت خاص تمرکز کند و عملکرد زبانی وی را بهبود بخشد.

 5. ماندگاری بالا: به دلیل اینکه درس‌ها و فعالیت‌های آموزشی بر اساس موقعیت‌های واقعی و کاربردی طراحی می‌شوند، دانش‌آموزان از اطلاعات به دست آمده به صورت عملی استفاده می‌کنند که باعث ماندگاری بالاتری می‌شود.

هزینه تدریس خصوصی زبان روسی

هزینه تدریس خصوصی زبان روسی در منزل، محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان روسی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیلی، روش تدریس  و… بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان روسی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند. اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود. ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

آموزش خصوصی زبان روسی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان روسی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند، آموزش خصوصی زبان روسی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد. در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد، فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان روسی می باشد. همچنین ما مدرسین و معلم های خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان روسی را فراگیرید. موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان روسی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان روسی با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید.

تدریس خصوصی زبان روسی توسط اساتید مجرب و روس زبان.

آموزش خصوصی مکالمه زبان روسی

یادگیری زبان روسی چقدر طول می کشد؟

مدت زمانی که برای یادگیری زبان روسی لازم است، بستگی به عوامل مختلفی دارد که می‌تواند متغیر باشد. این عوامل شامل میزان تفاوت زبانی بین زبان مادری فرد و زبان روسی، زمانی که به یادگیری اختصاص می‌دهید، روش‌های یادگیری استفاده شده، تعداد ساعات تمرین در هفته، ویژگی‌های فردی مانند تعهد، استمرار و توانایی‌های ذهنی و غیره می‌باشد. افرادی که زبان‌های مشابهی مثل زبان‌های اسلاوی یا زبان‌هایی که از الفبای سیریلیک استفاده می‌کنند، ممکن است به سرعت‌تر بتوانند زبان روسی را یاد بگیرند. اما برای دستیابی به سطح مهارت قابل قبول در زبان روسی، باید حداقل یک تا سه سال وقت صرف کنید. همچنین، استمرار و تمرین مداوم در طول زمان اهمیت زیادی دارد و تاثیر زیادی بر تسلط به زبان دارد.  اما چیزی که مشخص می باشد این است که قطعا بهترین و سریعترین روش برای یادگیری زبان روسی، کلاس های خصوصی می باشد.

حروف الفبای زبان روسی چگونه است؟

یکی از انواع حروف الفبای زبان سیریلیک است که در دهه ی صدم پدید آمد. یادگیری حروف الفبای زبان روسی در مقایسه با زبان های آسیای شرقی و زبان های اروپایی مثل فرانسوی خیلی راحتر است.

مکالمه زبان روسی چگونه آموزش داده می شود؟

روش ها و متد های گوناگونی برای آموزش زبان روسی وجود دارد. معلمان تدریس خصوصی زبان روسی در ابتدا نیاز سنجی می کنند و شاید در تدریس این زبان  از چندین روش و متد مختلف استفاده کند. اما چیزی که مسلم است، آموزش در موسسه زبان آموزان پیشرو بر خلاف آموزش مجازی، به صورت فیزیکی برگزار می شود.

مکان های آموزشی زبان روسی در موسسه پیشرو کدامند؟

در موسسه آموزش زبان حداقل در سه محیط آموزشی می توان همراه معلم خصوصی، روسی را یاد گرفت.

 • آموزش زبان روسی در محل آموزشگاه موسسه
 • آموزش زبان روسی در خانه زبان آموز
 • آموزش در محل کار زبان آموز

معلم خصوصی زبان روسی چه کسی است؟

معلمانی که در موسسه آموزش زبان پیشرو فعالیت می کنند یا دانش آموخته زبان روسی از دانشگاه های خارجی یا داخلی هستند و یا افرادی هستند که در روسیه زندگی کرده اند و کاملا به این زبان مسلط هستند. مدرسان ما پس از سپری کردن دوره های تی تی سی (روش های آموزش زبان) شروع به کار می کنند.

آیا امکان یادگیری زبان روسی برای بزرگسالان وجود دارد؟

امکان یادگیری برای بزرگسالان در هر مقطع سنی وجود دارد و این بحث را زبان شناسان و محققان به اثبات رسانده اند. بحث مربوط به (critical period hypothesis) بازه بحرانی یادگیری به تنهایی نتوانسته دلیلی برای رد نظریه امکان یادگیری زبان در بزرگ سالان باشد. از این رو معلمان خصوصی زبان روسی در موسسه پیشرو برای بزرگسالان هم خدمات آموزشی ارائه می دهد.

دوره های ویژه آموزش زبان روسی برای کارکنان شرکتی و دولتی وجود دارد؟

با توجه به روابط بسیار پررنگ جمهوری اسلامی ایران با دولت روسیه، دوره های زبان روسی همراه با مکالمه تضمینی بیش از پیش درخواست می شود. موسسه آموزش زبان پیشرو نیز همیشه سردمدار آموزش زبان بوده است و برای ارائه خدماتش به مراکز دولتی و شرکتی مدرسان زبان روسی را اعزام می کند.

زندگی در روسیه و استفاده چندین ساله از این زبان در کشور روسیه؛

افرادی نیتیو یک زبان گفته می شوند که روسی زبان مادری یا زبان آن ها هم محسوب می شود. برای مثال در موسسه آموزش زبان پیشرو افرادی هستند که دوران نوزادی تا جوانی را در روسیه زندگی کرده اند و تحصیلات خود را در مدارس روسی سپری کرده اند و حالا به دلایلی به ایران بازگشته اند.

کسی که زبان مادری  یا زبان دوم آن ها روسی باشد. زبان شناسان معتقداند این افراد در  تدریس خصوصی زبان روسی بسیار کارآمد تر از معلم هایی هستند که زبان روسی را در دانشگاه یاد گرفته اند. اما این گروه هم اگر روش تدریس و دوره های آموزش ندیده باشند. تدریس آن ها چندان اثرگذار نخواهد بود.

هدف ما از تدریس خصوصی زبان روسی چیست؟

اهداف ما این است که شما را هرچه زودتر به سطح قابل قبولی از زبان روسی برسانیم. در حقیقت هدف ما را شما مشخص می کنید. کلاس های ما می توانند همه ی جنبه های یادگیری زبان روسی را داشته باشند و شما می توانید نتیجه ای که به دنبال آن می گردید را مشخص کنید.

ویژگی های ما برای کلاس های خصوصی زبان روسی چیست؟

کیفیت کلاس ها و تحقق بیشترین میزان یادگیری برای زبان آموز یکی از اهداف اصلی ماست. در موسسه زبان آموزان پیشرو اساتید و معلمان با بروزترین متد های آموزش زبان روسی آشنا هستند که این امر باعث می شود یادگیری زبان روسی بسیار آسان تر باشد.

مکالمه اولویت اکثر زبان آموزان است. ما نیز به این نیاز آن ها احترام گذاشته ایم و از اساتیدی کمک گرفته ایم که در صحبت کردن خود مانند اشخاصی هستند که به زبان مادری خود روسی صحبت می کنند. این سطح از مهارت با زندگی در کشور های مختلف روسی زبان و تمرین زیاد برای مدرسین ما ممکن شده است، ما نیز می خواهیم زبان آموزان خود را به این سطح از مهارت برسانیم.

از چه متد هایی برای تدریس خصوصی زبان روسی استفاده می کنید؟

برای معلمان استفاده از متد خاص در تدریس خصوصی زبان روسی کار چالش برانگیزی است. در کلاس های عمومی بیشتر معلم از متدی استفاده می کند که با آن راحت تر است و توجه کمی به علایق دانش آموزان دارد. هر زبان آموز با متد خاص خودش بهتر یاد می گیرد، شاید یکی از بهترین متد ها برای یک زبان آموز پاسخگو نباشد. اساتید ما با استفاده از متد هایی که بیشترین میزان یادگیری را به دنبال داشته باشد سعی می کنند نیاز های زبان آموز را برطرف کنند.

سوالات متداول در مورد کلاس های خصوصی ما

مکالمه زبان روسی من ضعیفه، طی چند جلسه میتونم به مکالمات روزمره روسی نسبتا خوب مسلط بشم؟

برای کسانی که مکالمات زبان روسی آنها ضعیف است موسسه زبان آموزان پیشرو ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی بصورت خصوصی را پیشنهاد می نماید که تا حد زیادی مسلط به مکالمات زبان درخواستی آنها می شود.

مدت زمان آموزش خصوصی زبان روسی در هر جلسه چقدر است؟

مدت زمان هر جلسه آموزش خصوصی زبان روسی ما یک ساعت و نیم می باشد.

امکان پرداخت شهریه تدریس خصوصی زبان روسی بصورت اقساط می باشد؟

شهریه تدریس خصوصی زبان روسی ما بصورت اقساط نیز دریافت می گردد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 3 =

تماس با کارشناس