به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در تهران

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید برجسته زبان اسپانیایی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی و سایر زبان ها در منزل، محل کار، موسسه و یا بصورت کلاس های آنلاین آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان اسپانیایی می باشد. تخصصی ترین مرکز آموزش زبان اسپانیایی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده. مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط. مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی زبان اسپانیایی فقط خصوصی در موسسه، محل کار، منزل و یا بصورت کلاس های آنلاین.
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران، شرکتها، تجار و مسافرین.
 • مکالمه فشرده زبان اسپانیایی کاملاً کاربردی جهت مصاحبه، سفر، مهاجرت، کار و تحصیل.
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت.
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی زبان اسپانیایی ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری، مسافران و….
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری زبان اسپانیایی.
 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران، کرج و شهرری.
 • تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو.
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس خصوصی زبان اسپانیایی به خانم ها، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها).
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها، موسسات و….
 • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه.
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی زبان.
 • هزینه و شهریه بصورت اقساط دریافت میگردد.
 • ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه ۱ نفر دریافت می گردد.
 • امکان برگزاری دوره های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی آنلاین.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی، مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز، موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیلی، روش تدریس  و… بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند. اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود. ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

معلم خصوصی زبان اسپانیایی تضمینی

معلم خصوصی زبان اسپانیایی در موسسه ما با تضمین کیفیت و تجربه در ارائه خدمات آموزشی به دانش‌آموزان و علاقمندان به یادگیری اسپانیایی معرفی می‌شود. این معلمان مجرب با توانایی‌ها و مهارت‌های لازم برای ارتقاء مهارت‌های گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن در زبان اسپانیایی زبان آموزان خود را تقویت می‌کنند.

خصوصیات مهمی که یک معلم خصوصی زبان اسپانیایی تضمینی باید داشته باشد، شامل تسلط بر زبان اسپانیایی به‌طور تخصصی، توانایی در ارائه دروس شخصی‌سازی شده با توجه به نیازها و سطح دانش افراد، و استفاده از روش‌های تدریس موثر و متنوع است. این معلمان توانمند به ارائه تمرینات عملی و محتوای آموزشی جذاب جهت تسهیل در یادگیری زبان اسپانیایی می‌پردازند و اطمینان از پیشرفت مستمر دانش‌آموزان خود دارند.

دوره تخصصی مترجمی زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی از زبان هایی است که نیاز به مترجمان آن همیشه احساس می شود. بسیاری از شرکت ها  در کشور های اسپانیایی زبان هستند که روابط خوبی هم با کشورمان دارند. نمایشگاه های بین المللی زیادی نیز در کشور های اسپانیایی زبان برپا می شود که شرکت ها نیاز پیدا می کنند در آن ها شرکت کنند. مترجمی زبان اسپانیایی برای چنین مواردی نیز نیاز می شود. از همین رو ما در موسسه زبان آموزان پیشرو دوره ی تخصصی مترجمی زبان اسپانیایی را برگزار می کنیم. اساتید این دوره ها که البته بصورت خصوصی برگزار می شود از برترین اساتید در رشته ی مترجمی زبان اسپانیایی هستند. اساتید فعال در تدریس خصوصی زبان اسپانیایی برای مترجمی  متخصصین این رشته هستند و با فوت و فن این کار آشنایی کامل دارند. شما با شرکت در این دوره ی خصوصی با انواع ترجمه مانند ترجمه ی هم زمان، ترجمه ی متون ادبی و بسیاری از سبک های کاربردی بیشتر آشنا می شوید.

آموزش خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی

استفاده از برترین روش ها و کتاب ها در تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

بدلیل اینکه بیشتر زبان آموزان می خواهند “مهارت مکالمه” اولویت اول در کلاس خصوصی زبان اسپانیایی باشند ما نیز سعی داریم این مهارت را در آن ها تقویت کنیم. به همین دلیل ما در کلاس خصوصی زبان اسپانیایی از کتاب های معتبری استفاده می کنیم که مکالمه محور هستند، البته سایر مهارت ها مانند گرامر و واژگان نیز تقویت می شود.

مدرسین فعال در موسسه زبان آموزان پیشرو با روش های برتر و بروز تدریس زبان آشنا هستند. استفاده از این روش ها باعث می شود زبان آموز در جلسات به صورت فعال شرکت داشته باشد و زبان را به بهترین نحو یاد بگیرد.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در منزل

کلاس خصوصی برای مدیران شرکت ها، تجار و مسافرین

شاید هم بهتر باشد که خود مسئولین و مدیران شرکت ها بتوانند به زبان اسپانیایی صحبت کنند. برای این کار هر شخص ممکن است بسته به زمینه ای که در آن فعالیت می کند محدوده ی خاصی از لغات زبان اسپانیایی را بلد باشد، برای همین بهترین گزینه کلاس خصوصی زبان اسپانیایی است. در کلاس های خصوصی مواد آموزشی تماما بر اساس نیاز زبان آموز تنظیم می شود و شما می توانید بسیار راحت تر به هدف خود از یادگیری زبان اسپانیایی برسید.

مسافرینی که قصد سفر به اسپانیا و یا کشور های اسپانیایی زبان دارند، چه برای تفریح و چه برای شرکت در همایش ها و یا نمایشگاه های بین المللی می توانند از کلاس خصوصی زبان اسپانیایی استفاده کنند. به جای اینکه هزینه ی زیادی را صرف مترجم در سفر های خود کنید خودتان این زبان را یاد بگیرید و نیاز های خود را برطرف کنید. یادگیری یک زبان می تواند فواید بسیار زیادی داشته باشد.

آموزش خصوصی زبان اسپانیایی با مکالمه تضمینی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان اسپانیایی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند، آموزش خصوصی زبان اسپانیایی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد. در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد، فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان اسپانیایی می باشد. همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان اسپانیایی را فراگیرید. موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان اسپانیایی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان اسپانیایی با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید.
 
تدریس خصوصی زبان اسپانیایی - suena آموزش خصوصی زبان اسپانیایی - suena تدریس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی - suena تدریس خصوصی زبان اسپانیایی - suena

در دوره های خصوصی زبان اسپانیایی این موسسه علاوه بر رفرنسی که استاد ارائه میدهد در کنار آن از سری کتابهای Suena که براساس جدیدترین متد آموزشی زبان اسپانیایی تالیف شده نیز استفاده میگردد.

یادگیری زبان اسپانیایی و مدت زمان مورد نیاز

مدت زمان مورد نیاز برای یادگیری زبان اسپانیایی به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله سطح شما در زبان‌های دیگر، زمانی که به یادگیری اختصاص می‌دهید، و روش‌های یادگیری شما. به طور کلی، بر اساس تجربیات بسیاری از زبان‌آموزان، برای دستیابی به یک سطح مهارت متوسط در زبان اسپانیایی، ممکن است چند ماه تا یک سال زمان نیاز باشد. اما قطعا سریعترین و بهترین روش یادگیری زبان اسپانیایی، یادگیری از طریق تدریس خصوصی می باشد.

برخی از عوامل کلیدی برای افزایش سرعت یادگیری شامل فعالیت‌های روزانه مثل گوش دادن به موسیقی یا پادکست‌های اسپانیایی، تمرین مکرر در مکالمات و مشارکت در کلاس‌ها یا بازآموزی‌های آنلاین می‌باشد. برنامه‌ریزی منظم، تعهد به یادگیری، و استفاده از منابع آموزشی متنوع نیز می‌تواند به تسریع فرآیند یادگیری کمک کند.

هدف ما از تدریس خصوصی زبان اسپانیایی چیست؟

اهداف ما این است که شما را هرچه زودتر به سطح قابل قبولی از زبان اسپانیایی برسانیم. در حقیقت هدف ما را شما مشخص می کنید. کلاس های ما می توانند همه ی جنبه های یادگیری زبان اسپانیایی را داشته باشند و شما می توانید نتیجه ای که به دنبال آن می گردید را مشخص کنید.

ویژگی های ما برای کلاس های خصوصی زبان اسپانیایی چیست؟

کیفیت کلاس ها و تحقق بیشترین میزان یادگیری برای زبان آموز یکی از اهداف اصلی ماست. در موسسه زبان آموزان پیشرو اساتید با بروزترین متد های آموزش زبان اسپانیایی آشنا هستند که این امر باعث می شود یادگیری زبان اسپانیایی بسیار آسان تر باشد.

مکالمه اولویت اکثر زبان آموزان است. ما نیز به این نیاز آن ها احترام گذاشته ایم و از اساتیدی کمک گرفته ایم که در صحبت کردن خود مانند اشخاصی هستند که به زبان مادری خود اسپانیایی صحبت می کنند. این سطح از مهارت با زندگی در کشور های مختلف اسپانیایی زبان و تمرین زیاد برای مدرسین ما ممکن شده است، ما نیز می خواهیم زبان آموزان خود را به این سطح از مهارت برسانیم.

از چه متد هایی برای تدریس خصوصی زبان اسپانیایی استفاده می کنید؟

برای معلمان استفاده از متد خاص در تدریس خصوصی زبان اسپانیایی کار چالش برانگیزی است. در کلاس های عمومی بیشتر معلم از متدی استفاده می کند که با آن راحت تر است و توجه کمی به علایق دانش آموزان دارد. هر زبان آموز با متد خاص خودش بهتر یاد می گیرد، شاید یکی از بهترین متد ها برای یک زبان آموز پاسخگو نباشد. اساتید ما با استفاده از متد هایی که بیشترین میزان یادگیری را به دنبال داشته باشد سعی می کنند نیاز های زبان آموز را برطرف کنند.

سوالات متداول در مورد کلاس های خصوصی ما

مکالمه زبان اسپانیایی من ضعیفه، طی چند جلسه میتونم به مکالمات روزمره اسپانیایی نسبتا خوب مسلط بشم؟

برای کسانی که مکالمات زبان اسپانیایی آنها ضعیف است موسسه زبان آموزان پیشرو ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی بصورت خصوصی را پیشنهاد می نماید که تا حد زیادی مسلط به مکالمات زبان درخواستی آنها می شود.

مدت زمان آموزش خصوصی زبان اسپانیایی در هر جلسه چقدر است؟

مدت زمان هر جلسه آموزش خصوصی زبان اسپانیایی ما یک ساعت و نیم می باشد.

امکان پرداخت شهریه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی بصورت اقساط می باشد؟

شهریه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ما بصورت اقساط نیز دریافت می گردد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

تماس با کارشناس