به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
تدریس خصوصی زبان هلندی در تهران

تدریس خصوصی زبان هلندی در تهران

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید و معلم های برجسته زبان هلندی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان هلندی و سایر زبان ها در منزل، محل کار، موسسه و یا بصورت کلاس های آنلاین آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان هلندی می باشد. تخصصی ترین مرکز آموزش زبان هلندی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده. مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط. مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت همراه با نمونه سوالات آزمون سفارت (پیوست به همسر تضمینی).
 • برگزاری دوره های تدریس خصوصی زبان هلندی فقط بصورت آنلاین.
 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی زبان هلندی فقط خصوصی در موسسه، محل کار، منزل و یا بصورت کلاس های آنلاین.
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران، شرکتها، تجار و مسافرین.
 • مکالمه فشرده زبان هلندی کاملاً کاربردی جهت مصاحبه، سفر، مهاجرت، کار و تحصیل.
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری زبان هلندی.
 • تدریس توسط بهترین اساتید و معلم های تحصیل کرده داخل و خارج کشور.
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی زبان.
 • هزینه و شهریه بصورت اقساط دریافت میگردد.
 • ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه ۱ نفر دریافت می گردد.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی، مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز، موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

مزایای تدریس خصوصی زبان هلندی

۱. تخصص شخصی:

توجه فردی: در تدریس خصوصی، تدریس‌کننده توانایی اخذ نکات قوت و ضعف هر دانش‌آموز را داراست و می‌تواند برنامه آموزشی را با توجه به نیازهای خاص هر فرد طراحی کند.

سرعت یادگیری: این امکان را فراهم می‌کند که هر دانش‌آموز با سرعت خود به یادگیری بپردازد و در زمینه‌هایی که نیاز به تقویت دارد، بیشتر تمرکز کند.

۲. انعطاف‌پذیری زمانی:

زمان تعیین‌شده: این نوع تدریس اجازه می‌دهد که زمان تدریس به صورت مطابق با برنامه دانش‌آموز تعیین شود. این انعطاف در جلسات تدریس به بهبود تمرکز و یادگیری کمک می‌کند.

۳. ارتباط نزدیک‌تر:

ارتباط فعّال: در تدریس خصوصی، ارتباط بین تدریس‌کننده و دانش‌آموز به دلیل تعداد کمتر، فعّال‌تر و صمیمی‌تر است. این امر باعث افزایش اعتماد به نفس و راحتی در پرسش و پاسخ می‌شود.

۴. تمرکز بر مهارت‌های خاص:

توجه به نیازها: تدریس خصوصی به افراد این امکان را می‌دهد که بیشترین توجه را به مهارت‌های خاصی که نیاز به تقویت دارند، بپردازند، مثل مکالمه، نوشتار یا گرامر.

۵. استفاده از روش‌های آموزشی مخصوص:

تنوع در روش‌ها: تدریس خصوصی به افراد این امکان را می‌دهد که با استفاده از روش‌های مختلف آموزشی، بهترین روش برای یادگیری خود را انتخاب کنند.

۶. تسهیل در یادگیری عمقی:

تمرکز عمیق: این نوع تدریس به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد که به تمرکز عمیق‌تری در موضوعات خاص بپردازند و از این طریق، دانش عمیق‌تر و ماندگارتری را تجربه کنند.

۷. انگیزه بیشتر:

تحفیز فردی: ارتباط نزدیک تدریس‌کننده با دانش‌آموزان و انعطاف‌پذیری در برنامه درسی می‌تواند باعث افزایش انگیزه و علاقه به یادگیری زبان شود.

با در نظر گرفتن این مزایا، تدریس خصوصی زبان هلندی به عنوان یک راهکار کارآمد برای دستیابی به مهارت‌های زبانی بهتر و سریعتر مطرح می‌شود.

 

آموزش خصوصی مکالمه زبان هلندی

مکالمه زبان هلندی برای مدیران، شرکت ها و مسافرین

بسیاری از مدیران و مسئولین فعال در شرکت ها مجبور هستند برای شرکت در نمایشگاه ها و یا جلسات به کشور هلند سفر کنند. ما در تدریس خصوصی زبان هلندی آموزش های مناسب را برای این دسته از زبان آموزان در نظر گرفته ایم و در کمترین زمان ممکن پرکاربردترین لغات در زمینه ی مورد نظر را آموزش می دهیم. برای شرکت هایی که نیاز دارند تا عده ای از کارکنان آموزش هایی را به زبان هلندی ببینند می توان قراردادی منعقد کرد تا مدرس در محل مشخص شده توسط شما حاضر شود.

یادگیری مکالمه محور زیان هلندی

مکالمه محوری

در دنیای امروز و در قرن ارتباطات که هدف ایجاد ارتباط بیشتر و بهتر با سایر ملل است هدف اصلی از یادگیری زبان ها نیز مکالمه است. این نیاز توسط مدرسین ما درک شده است و تلاش آن ها در تدریس خصوصی زبان هلندی نیز این است که زبان آموز در مکالمه زبان هلندی بیشترین مهارت را کسب کند. استفاده از روش های جدید و کتاب های مکالمه محور در آموزش خصوصی مکالمه زبان هلندی روش هایی است که ما این مهم را برای زبان آموزان خود ممکن کرده ایم.

از طرفی اساتید فعال در موسسه زبان آموزان پیشرو همه در مکالمه زبان هلندی درجات بالایی دارند، به گونه ای که مکالمه ی آن ها به این زبان مانند افرادی است که هلندی زبان مادری آن ها بوده است. تجربه ی یادگیری با برترین اساتید مکالمه زبان هلندی در تهران را می توانید با موسسه زبان آموزان پیشرو داشته باشید.

استاد را خودتان انتخاب می کنید

ما در انتخاب مدرسین متخصص خود دقت لازم را داشته ایم، اما ممکن است شما بخواهید مدرس شما خانم یا آقا باشد. و یا ممکن است با روش استاد راحت نباشید، می توانید با آموزشگاه صحبت کنید تا مدرس دیگری برای کلاس خصوصی زبان هلندی شما مشخص شود. تا سه جلسه ی اول این تغییر استاد بدون هزینه ی اضافی خواهد بود.

تأمین نیروی مجرب برای گشت سیاحتی و تاریخی پایتخت، یزد، اصفهان و شیراز

 اگر مهمانانی از کشور هلند دارید و به راهنمایی نیاز دارید که بتواند در شهر های مهم مانند تهران، یزد، اصفهان و شیراز راهنما و مترجم باشد می توانید هماهنگی های لازم را با موسسه انجام دهید. مجرب ترین نیروها برای ارائه ی این خدمات آماده هستند. این مورد برای تورهای مسافرتی که توریست های هلندی زبان را برای بازدید به کشور می آورند نیز بسیار مناسب است.

هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی

هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیلی، روش تدریس  و… بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند. اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود. ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

آموزش خصوصی زبان هلندی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان هلندی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند، آموزش خصوصی زبان هلندی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد. در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد، فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان هلندی می باشد. همچنین ما مدرسین و معلم های خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان هلندی را فراگیرید. موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان هلندی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان هلندی با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید.
هدف ما از تدریس خصوصی زبان هلندی چیست؟

هدف ما از تدریس خصوصی زبان هلندی چیست؟

اهداف ما این است که شما را هرچه زودتر به سطح قابل قبولی از زبان هلندی برسانیم. در حقیقت هدف ما را شما مشخص می کنید. کلاس های ما می توانند همه ی جنبه های یادگیری زبان هلندی را داشته باشند و شما می توانید نتیجه ای که به دنبال آن می گردید را مشخص کنید.

ویژگی های ما برای کلاس های خصوصی زبان هلندی چیست؟

کیفیت کلاس ها و تحقق بیشترین میزان یادگیری برای زبان آموز یکی از اهداف اصلی ماست. در موسسه زبان آموزان پیشرو اساتید و معلمان با بروزترین متد های آموزش زبان هلندی آشنا هستند که این امر باعث می شود یادگیری زبان هلندی بسیار آسان تر باشد.

مکالمه اولویت اکثر زبان آموزان است. ما نیز به این نیاز آن ها احترام گذاشته ایم و از اساتیدی کمک گرفته ایم که در صحبت کردن خود مانند اشخاصی هستند که به زبان مادری خود هلندی صحبت می کنند. این سطح از مهارت با زندگی در کشور های مختلف هلندی زبان و تمرین زیاد برای مدرسین ما ممکن شده است، ما نیز می خواهیم زبان آموزان خود را به این سطح از مهارت برسانیم.

از چه متد هایی برای تدریس خصوصی زبان هلندی استفاده می کنید؟

برای معلمان استفاده از متد خاص در تدریس خصوصی زبان هلندی کار چالش برانگیزی است. در کلاس های عمومی بیشتر معلم از متدی استفاده می کند که با آن راحت تر است و توجه کمی به علایق دانش آموزان دارد. هر زبان آموز با متد خاص خودش بهتر یاد می گیرد، شاید یکی از بهترین متد ها برای یک زبان آموز پاسخگو نباشد. اساتید ما با استفاده از متد هایی که بیشترین میزان یادگیری را به دنبال داشته باشد سعی می کنند نیاز های زبان آموز را برطرف کنند.

سوالات متداول در مورد کلاس های خصوصی ما

مکالمه زبان هلندی من ضعیفه، طی چند جلسه میتونم به مکالمات روزمره هلندی نسبتا خوب مسلط بشم؟

برای کسانی که مکالمات زبان هلندی آنها ضعیف است موسسه زبان آموزان پیشرو ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی بصورت خصوصی را پیشنهاد می نماید که تا حد زیادی مسلط به مکالمات زبان درخواستی آنها می شود.

مدت زمان آموزش خصوصی زبان هلندی در هر جلسه چقدر است؟

مدت زمان هر جلسه آموزش خصوصی زبان هلندی ما یک ساعت و نیم می باشد.

امکان پرداخت شهریه تدریس خصوصی زبان هلندی بصورت اقساط می باشد؟

شهریه تدریس خصوصی زبان هلندی ما بصورت اقساط نیز دریافت می گردد.

۴.۴/۵ - (۱۰ امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «تدریس خصوصی زبان هلندی در تهران»

 1. ناصر امیری

  سلام ودرود برشما میخواهم زبان هلندی یک کلاس بگیرم میشه لطف کنید که ایا زبان هلند وبلژیکی با هم یکی است اصلا میخواستم بلژیک برم باید کمی اول زبان بلد باشم اگر یکی است لطف فرمایید راجع به کلاس وفیس کلاس مدت کلاس چند ساعته است وطریقه ثبت نام کمی معلومات بدهید ممنون میشم تشکر

  1. زبان آموزان پیشرو

   سلام لطفا اگر ایران نیستید از طریق واتساپ با شماره ۰۹۱۹۲۳۹۲۶۶۵ تماس بگیرید با پیام نمیشه توضیح داد . ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 4 =

تماس با کارشناس