به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در تهران

یکی از تخصصی ترین مراکز فعال در زمینه ی تدریس خصوصی زبان ایتالیایی، آموزش خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی و سایر زبان ها موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو می باشد. هیچ عاملی به اندازه کیفیت آموزش، نتوانسته است در مدت دو دهه سابقه ی موفق موسسه ما رضایت زبان آموزان را تامین نماید؛ مفتخریم که توانسته ایم یکی از بهترین ها در این خصوص باشیم و با استفاده از تجربه های خود در امر آموزش شما عزیزان را راهنمایی کنیم. برای آموزش زبان ایتالیایی و هم چنین برگزاری دوره های تدریس خصوصی زبان سعی کرده ایم با بهترین اساتید و معلم های خانم و آقا که دارای سابقه ی آموزشی درخشان و همچنین آموزش دیده در دانشگاه های معتبر داخل و خارج کشور و یا به عنوان استاد Native هستند، همکاری نماییم.

 • دوره های زبان ایتالیایی در سطوح مختلف مبتدی تا پیشرفته به صورت خصوصی یا فشرده ( جهت صرفه جویی در زمان شما ) برگزار می شوند.
 • تعیین سطح، برای کسانی که از قبل آشنایی مختصری با این زبان دارند، به صورت رایگان انجام می شود.
 • بر اساس شرایط مالی فرد زبان آموز، امکان پرداخت شهریه ها به صورت اقساط نیز مقدور می باشد.

آموزش خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی

چرا تدریس خصوصی زبان ایتالیایی زبان آموزان پیشرو؟

 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی فقط خصوصی که بر اساس تمایل شما در منزل، موسسه، محل کارتان و یا بصورت کلاس های آنلاین تشکیل می شود.
 • دوره های مکالمه ویژه مدیران، شرکت ها، تجار و مسافرین
 • مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه، سفر، مهاجرت، کار و تحصیل
 • تدریس خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی ( به صورت تضمینی )
 • دوره های کسب آمادگی جهت شرکت در آزمون سفارت و همچنین اخذ پذیرش از دانشگاههای ایتالیا
 • کلاس های فقط مکالمه ویژه ی شاغلین (بر گزاری در روزهای پنجشنبه و جمعه )
 • ارائه ی آموزش به اشخاص، خانواده ها، کودکان/ آماده عقد قرارداد با شرکت ها، موسسات، مدارس، مهد کودک ها و…
 • پکیج آموزش زبان ایتالیایی مخصوص کودکان ( استفاده از اساتید و معلم های ویژه کودکان )
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبان ها ( ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل شرکت های اداری و تجاری، مسافران، تاجران و…… )
 • امکان برگزاری دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی آنلاین.
 • اعزام مدرس خانم و آقا بر اساس انتخاب فرد زبان آموز به منزل یا محل کار ( شرکت، موسسه و… ) جهت برگزاری جلسات آموزشی
 • تعیین ساعت و محل تشکیل کلاس ها به صورت توافقی بین شما و استاد انتخاب شده
 • جلسات بر اساس هدف زبان آموز از یادگیری زبان مورد نظرشان برگزار میشود
 • اگر تمایل داشته باشید می توانید در حالی که ” فقط شهریه ی یک نفر را پرداخت می کنید”، به همراه یکی از دوستانتان به صورت دو نفره در کلاس های خصوصی شرکت کنید.
 • پس از اتمام جلسه سوم تدریس خصوصی زبان ایتالیایی، در صورتی که به هر دلیلی، زبان آموز از تدریس مدرس راضی نباشد، موسسه بدون احتساب آن جلسات گذرانده شده، استاد دیگری را جایگزین می نماید.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در منزل

دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

نحوه آموزش و تدریس خصوصی زبان ایتالیایی و سایر زبان ها در این موسسه مکالمه محور است و تمرکز روی چهار مهارت اصلی یعنی مکالمه، فن بیان، گوش کردن و ارتباطات قرار می گیرد. در این کلاس ها زبان آموز ترغیب به صحبت کردن می شود، در کنار آن نکات گرامری گفته شده و سعی در بالابردن دایره لغات می گردد. این روش یکی از محبوب ترین شیوه های آموزش زبان می باشد که علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ها، به علت خصوصی بودن کلاس، استاد تمرکز ویژه ای بر آموزش زبان ایتالیایی به شخص شما دارد و با خیال راحت می توانید سوالات خود را مطرح نموده و اشکالات را رفع نمایید. در این کلاس ها از منابعی مثل کتاب های Espresso استفاده خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تدریس خصوصی و آموزش زبان ایتالیایی با ما تماس بگیرید.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری موسسه زبان آموزان پیشرو، به تمامی متقاضیان یادگیری زبان ایتالیایی، این اطمینان را می دهد که با به کارگیری بهترین و با کیفیت ترین برنامه ی آموزشی و با دریافت ” مناسبترین شهریه “در کوتاهترین زمان ممکن می توانیم شما را به هدفتان نزدیکتر کنیم و در این مسیر راهنمای شما باشیم.

هزینه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

هزینه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیلی، روش تدریس  و… بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند. اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود. ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

هدف ما از تدریس خصوصی زبان ایتالیایی چیست؟

اهداف ما این است که شما را هرچه زودتر به سطح قابل قبولی از زبان ایتالیایی برسانیم. در حقیقت هدف ما را شما مشخص می کنید. کلاس های ما می توانند همه ی جنبه های یادگیری زبان ایتالیایی را داشته باشند و شما می توانید نتیجه ای که به دنبال آن می گردید را مشخص کنید.

ویژگی های ما برای کلاس های خصوصی زبان ایتالیایی چیست؟

کیفیت کلاس ها و تحقق بیشترین میزان یادگیری برای زبان آموز یکی از اهداف اصلی ماست. در موسسه زبان آموزان پیشرو اساتید و معلمان با بروزترین متد های آموزش زبان ایتالیایی آشنا هستند که این امر باعث می شود یادگیری زبان ایتالیایی بسیار آسان تر باشد.

مکالمه اولویت اکثر زبان آموزان است. ما نیز به این نیاز آن ها احترام گذاشته ایم و از اساتیدی کمک گرفته ایم که در صحبت کردن خود مانند اشخاصی هستند که به زبان مادری خود ایتالیایی صحبت می کنند. این سطح از مهارت با زندگی در کشور های مختلف ایتالیایی زبان و تمرین زیاد برای مدرسین ما ممکن شده است، ما نیز می خواهیم زبان آموزان خود را به این سطح از مهارت برسانیم.

از چه متد هایی برای تدریس خصوصی زبان ایتالیایی استفاده می کنید؟

برای معلمان استفاده از متد خاص در تدریس خصوصی زبان ایتالیایی کار چالش برانگیزی است. در کلاس های عمومی بیشتر معلم از متدی استفاده می کند که با آن راحت تر است و توجه کمی به علایق دانش آموزان دارد. هر زبان آموز با متد خاص خودش بهتر یاد می گیرد، شاید یکی از بهترین متد ها برای یک زبان آموز پاسخگو نباشد. اساتید ما با استفاده از متد هایی که بیشترین میزان یادگیری را به دنبال داشته باشد سعی می کنند نیاز های زبان آموز را برطرف کنند.

سوالات متداول در مورد کلاس های خصوصی ما

مکالمه زبان ایتالیایی من ضعیفه، طی چند جلسه میتونم به مکالمات روزمره ایتالیایی نسبتا خوب مسلط بشم؟

برای کسانی که مکالمات زبان ایتالیایی آنها ضعیف است موسسه زبان آموزان پیشرو ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی بصورت خصوصی را پیشنهاد می نماید که تا حد زیادی مسلط به مکالمات زبان درخواستی آنها می شود.

مدت زمان آموزش خصوصی زبان ایتالیایی در هر جلسه چقدر است؟

مدت زمان هر جلسه آموزش خصوصی زبان ایتالیایی ما یک ساعت و نیم می باشد.

امکان پرداخت شهریه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی بصورت اقساط می باشد؟

شهریه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ما بصورت اقساط نیز دریافت می گردد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هشت =

تماس با کارشناس