به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
تدریس خصوصی زبان آلمانی در تهران

تدریس خصوصی زبان آلمانی در تهران

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید و معلم های برجسته زبان آلمانی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی و سایر زبان ها در منزل، محل کار، موسسه و یا بصورت کلاس های آنلاین آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان آلمانی می باشد. تخصصی ترین مرکز آموزش زبان آلمانی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده. مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط. مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی زبان آلمانی فقط خصوصی در موسسه، محل کار، منزل و یا بصورت کلاس های آنلاین.
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران، شرکتها، تجار و مسافرین.
 • مکالمه فشرده زبان آلمانی کاملاً کاربردی جهت مصاحبه، سفر، مهاجرت، کار و تحصیل.
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت.
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی زبان آلمانی ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری، مسافران و….
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری زبان آلمانی.
 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران، کرج و شهرری.
 • تدریس توسط بهترین اساتید معلم های تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو.
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس خصوصی زبان آلمانی به خانم ها، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها).
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها، موسسات و….
 • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه.
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی زبان.
 • هزینه و شهریه بصورت اقساط دریافت میگردد.
 • ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه ۱ نفر دریافت می گردد.
 • امکان برگزاری دوره های تدریس خصوصی زبان آلمانی آنلاین.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی، مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز، موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی

هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیلی، روش تدریس  و… بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند. اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود. ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

آموزش خصوصی زبان آلمانی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان آلمانی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند، آموزش خصوصی زبان آلمانی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد. در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد، فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان آلمانی می باشد. همچنین ما مدرسین و معلم های خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان آلمانی را فراگیرید. موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان آلمانی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان آلمانی با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید.
 

آموزش خصوصی زبان آلمانی

در دوره های خصوصی زبان آلمانی این موسسه علاوه بر رفرنسی که استاد ارائه میدهد در کنار آن از مجموعه کتابهای منشن که جدیدترین متد آموزشی زبان آلمانی و مورد تائید موسسه گوته است استفاده میگردد.

مکالمه ی زبان آلمانی

همانطور که گفتیم مهارت مکالمه یکی از مهارت هایی است که همه ی زبان آموزان می خواهند در آن پیشرفت داشته باشند. تمرکز اساتید زبان نیز بیشتر روی این مورد است. در بین زبان های اروپایی زبان آلمانی یکی از سخت ترین سیستم های آوایی را دارد که تلفظ لغات این زبان را برای زبان آموزان سخت کرده است. ما در موسسه ی زبان آموزان پیشرو از اساتیدی استفاده می کنیم که می توانند زبان آلمانی را مانند زبان مادری خود صحبت کنند.

اساتید زبان آلمانی فعال در موسسه ی ما با تکرار و تمرین زیاد و برخی نیز با مدتی زندگی کردن در آلمان توانسته اند به این میزان از مهارت دست یابند. هر زبانی دارای لهجه های مختلفی است، اما تنها یک لهجه در آن رسمی است. ما نیز از لهجه ی استاندارد زبان آلمانی در تدریس خصوصی مکالمه زبان آلمانی استفاده می کنیم.

تدریس و آموزش خصوصی مکالمه زبان آلمانی

متد های آموزشی در تدریس خصوصی زبان آلمانی

بروز بودن و استفاده از برترین متد های آموزش زبان یکی از اولویت های ما در تدریس خصوصی زبان آلمانی است. در روش های قدیمی آموزش زبان معلم نقش فعال داشت و زبان آموز تنها انتقال دهنده ی اطلاعات بود. در روش های جدید سعی می شود زبان آموز نقش فعال داشته باشد.

همه چیز در حال پیشرفت است و نوآوری حرف اول را می زند. ما نیز در آموزش خصوصی زبان آلمانی سعی داریم که نوآوری های مناسب با عصر حاضر را داشته باشیم تا زبان آموزان بتوانند تجربه ی متفاوتی از یادگیری زبان داشته باشند.

مترجمی زبان آلمانی

زبان آموزان زیادی هستند که برای مترجمی زبان آلمانی روی به کلاس های خصوصی می آورند. برخی از مترجمین هستند که در ترجمه از زبان آلمانی به زبان مادری خود مثلا فارسی سرعت عمل خوبی دارند، اما نمی توانند برعکس آن را به خوبی انجام دهند. کسانی که می توانند ترجمه از هر دو زبان به زبان دیگر را به خوبی انجام دهند نیز کم است. یعنی افرادی که این مهارت را داشته باشند بسیار برجسته خواهند بود. ما در تدریس خصوصی زبان آلمانی برای مترجمی نیز سعی داریم این مهارت را در زبان آموزان خود ایجاد کنیم.

هدف ما از تدریس خصوصی زبان آلمانی چیست؟

اهداف ما این است که شما را هرچه زودتر به سطح قابل قبولی از زبان آلمانی برسانیم. در حقیقت هدف ما را شما مشخص می کنید. کلاس های ما می توانند همه ی جنبه های یادگیری زبان آلمانی را داشته باشند و شما می توانید نتیجه ای که به دنبال آن می گردید را مشخص کنید.

ویژگی های ما برای کلاس های خصوصی زبان آلمانی چیست؟

کیفیت کلاس ها و تحقق بیشترین میزان یادگیری برای زبان آموز یکی از اهداف اصلی ماست. در موسسه زبان آموزان پیشرو اساتید و معلمان با بروزترین متد های آموزش زبان آلمانی آشنا هستند که این امر باعث می شود یادگیری زبان آلمانی بسیار آسان تر باشد.

مکالمه اولویت اکثر زبان آموزان است. ما نیز به این نیاز آن ها احترام گذاشته ایم و از اساتیدی کمک گرفته ایم که در صحبت کردن خود مانند اشخاصی هستند که به زبان مادری خود آلمانی صحبت می کنند. این سطح از مهارت با زندگی در کشور های مختلف آلمانی زبان و تمرین زیاد برای مدرسین ما ممکن شده است، ما نیز می خواهیم زبان آموزان خود را به این سطح از مهارت برسانیم.

از چه متد هایی برای تدریس خصوصی زبان آلمانی استفاده می کنید؟

برای معلمان استفاده از متد خاص در تدریس خصوصی زبان آلمانی کار چالش برانگیزی است. در کلاس های عمومی بیشتر معلم از متدی استفاده می کند که با آن راحت تر است و توجه کمی به علایق دانش آموزان دارد. هر زبان آموز با متد خاص خودش بهتر یاد می گیرد، شاید یکی از بهترین متد ها برای یک زبان آموز پاسخگو نباشد. اساتید ما با استفاده از متد هایی که بیشترین میزان یادگیری را به دنبال داشته باشد سعی می کنند نیاز های زبان آموز را برطرف کنند.

سوالات متداول در مورد کلاس های خصوصی ما

مکالمه زبان آلمانی من ضعیفه، طی چند جلسه میتونم به مکالمات روزمره آلمانی نسبتا خوب مسلط بشم؟

برای کسانی که مکالمات زبان آلمانی آنها ضعیف است موسسه زبان آموزان پیشرو ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی بصورت خصوصی را پیشنهاد می نماید که تا حد زیادی مسلط به مکالمات زبان درخواستی آنها می شود.

مدت زمان آموزش خصوصی زبان آلمانی در هر جلسه چقدر است؟

مدت زمان هر جلسه آموزش خصوصی زبان آلمانی ما یک ساعت و نیم می باشد.

امکان پرداخت شهریه تدریس خصوصی زبان آلمانی بصورت اقساط می باشد؟

شهریه تدریس خصوصی زبان آلمانی ما بصورت اقساط نیز دریافت می گردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

21 دیدگاه دربارهٔ «تدریس خصوصی زبان آلمانی در تهران»

  1. زبان آموزان پیشرو

   درود.لطفا از طریق شماره زیر با مدیر موسسه خانم فاطمیان در ارتباط باشید
   ۰۹۱۲۴۲۰۲۴۲۸

  1. زبان آموزان پیشرو

   درود. مدت زمان هر جلسه تدریس خصوصی زبان آلمانی ما یک ساعت و نیم می باشد.

  1. زبان آموزان پیشرو

   درود بر شما. لطفا از طریق شماره های موجود در سایت با مشاوران موسسه صحبت نمایید چون بستگی به سطح فعلی زبان شما داره و اینکه هدفتون از یادگیری زبان آلمانی چی هستش. موفق باشید

  1. زبان آموزان پیشرو

   سلام لطفا تماس بگیرید یا شماره خود را قرار داده تا با شما تماس گرفته شود، تمامی سوالات شما در مورد کلاس های خصوصی زبان آلمانی پاسخ داده خواهند شد.

  1. زبان آموزان پیشرو

   سلام بله کلاس های آنلاین زبان آلمانی هم برگزار می گردد. لطفا تماس بگیرید.

  2. سلام
   من‌ساکن ایران نیستم
   من برای گرفتن مدرک اقامت C باید امتحان A2 بدم و زبانم صعیف هستش میخوااستم من رو راهنمایی بفرمائید و مت زمان هم برام مهم هستش
   ممنون

   1. زبان آموزان پیشرو

    درود بر شما. توصیه می نماییم از طریق شماره واتساپ ۰۹۱۹۲۳۹۲۶۶۵ با ما در ارتباط باشید تا مشاوره لازم به شما ارائه گردد.

 1. سلام
  میخوام زبان آلمانی یاد بگیرم لطفا راهنمایی کنین در خصوص هزینه و مدت و نحوه اجرای جلسات

  1. زبان آموزان پیشرو

   درود بر شما. لطفا جهت اطلاع از هزینه تدریس خصوصی و دریافت پاسخ سایر سوالات خود با ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید. یا اینکه شماره تماس خود را ارسال نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

 2. سلام خسته نباشید
  ببخشید من یک سوال داشتم بنده اتریش هستم خانومم ایران هستن یه معلم خصوصی در خانه میخواستم براشون بگیرم لطف کنید یه ایمیل برام بفرستین ممنون

 3. فرانک بهرامی مهر

  سلام من دانشجوی دکترای المان هستم .امکان تماس تلفنی ندارم .ممکنه از طریق واتس آپ با شما ارتباط برقرار کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفت =

تماس با کارشناس