به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
تدریس خصوصی زبان فرانسه در تهران

تدریس خصوصی زبان فرانسه در تهران

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید و معلم های برجسته زبان فرانسوی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه و سایر زبان ها در منزل، محل کار، موسسه و یا بصورت کلاس های آنلاین آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان فرانسه می باشد. تخصصی ترین مرکز آموزش زبان فرانسه و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده. مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط. مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی زبان فرانسه فقط خصوصی در موسسه، محل کار، منزل و یا بصورت کلاس های آنلاین.
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران، شرکتها، تجار و مسافرین.
 • مکالمه فشرده زبان فرانسه کاملاً کاربردی جهت مصاحبه، سفر، مهاجرت، کار و تحصیل.
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت.
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی زبان فرانسه ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری، مسافران و….
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری زبان فرانسه.
 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران، کرج و شهرری.
 • تدریس توسط بهترین اساتید و معلم های تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو.
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس خصوصی زبان فرانسه به خانم ها، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها).
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها، موسسات و….
 • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه.
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی زبان.
 • هزینه و شهریه بصورت اقساط دریافت میگردد.
 • ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه ۱ نفر دریافت می گردد.
 • امکان برگزاری دوره های تدریس خصوصی زبان فرانسه آنلاین.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی، مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز، موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

مزایای تدریس خصوصی زبان فرانسه

 1. تجربه یادگیری شخصی: تدریس خصوصی به شما امکان می‌دهد با معلم به صورت یک به یک در مورد نیازها و مهارت‌های خود صحبت کنید. این تجربه شخصی می‌تواند بهبود یادگیری شما را تسریع کند.
 2. زمان‌بندی انعطاف‌پذیر: در کلاس‌های خصوصی، می‌توانید زمان کلاس‌ها را بر اساس برنامه‌ی خود تنظیم کنید. این انعطاف در تطابق با شرایط کاری و زندگی شما مفید است.
 3. آموزش هدفمند: معلم خصوصی می‌تواند بر اساس نیازهای شما، مهارت‌های خاصی را تمرین دهد. این به شما کمک می‌کند تا به سرعت به هدف‌های زبانی‌تان برسید.
 4. تأکید بر مهارت‌های گفتاری و شنیداری: در کلاس‌های خصوصی، معمولاً بیشتر به مهارت‌های مکالمه و شنیداری توجه می‌شود. این باعث می‌شود تا زبان‌آموزان بهبود چشم‌گیری در این زمینه‌ها داشته باشند.
 5. غوطه‌وری فرهنگی: معلم خصوصی می‌تواند به شما درک بهتری از فرهنگ فرانسه و عادات آن کشور بدهد. این آشنایی با جزئیات فرهنگی می‌تواند در یادگیری زبان موثر باشد.
 6. مسئولیت‌پذیری: در کلاس‌های خصوصی، شما و معلم مسئولیت مشترکی در موفقیت یادگیری دارید. این مسئولیت‌پذیری می‌تواند به شما انگیزه بیشتری برای پیشرفت بدهد.

به طور کلی، تدریس خصوصی زبان فرانسه یک سرمایه‌گذاری عالی برای بهبود مهارت‌های زبانی شماست.

تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسوی

هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه

هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیلی، روش تدریس  و… بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند. اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود. ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

آموزش خصوصی زبان فرانسه

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان فرانسه را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند، آموزش خصوصی زبان فرانسه و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد. در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد، فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان فرانسه می باشد. همچنین ما مدرسین و معلم های خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان فرانسه را فراگیرید. موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان فرانسه با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان فرانسوی با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید.
 

یادگیری زبان فرانسه چقدر طول می کشد؟

یادگیری زبان فرانسه مدت زمانی متفاوت برای هر فرد دارد و به عوامل زیر بستگی دارد:

 1. هدف‌های شما: اگر هدف شما یادگیری مکالمه روزمره است، ممکن است زمان کمتری نیاز داشته باشید. اما اگر قصد دارید زبان فرانسه را به سطح پیشرفته برسانید، زمان بیشتری لازم است.
 2. زمان مطالعه روزانه: تعهد به مطالعه روزانه و تمرین‌های زبانی می‌تواند تأثیر زیادی در سرعت یادگیری داشته باشد. هر چقدر بیشتر وقت برای یادگیری زبان اختصاص دهید، پیشرفت شما سریع‌تر خواهد بود.
 3. روش‌های یادگیری: استفاده از منابع متنوع مانند کتاب‌ها، کلاس‌های آنلاین، فیلم‌ها، مکالمه با بومی‌زبانان و نرم‌افزارهای آموزشی می‌تواند به یادگیری کمک کند.
 4. پیشینه زبانی: اگر قبلاً با زبان‌های دیگر آشنا بوده‌اید، ممکن است یادگیری زبان فرانسه برایتان آسان‌تر باشد.

به طور کلی، برای دستیابی به سطح مهارت مورد نظر، تعهد به یادگیری روزانه و تمرین‌های مستمر مهم است. اما چیزی که مشخص می باشد این است که قطعا بهترین و سریعترین روش برای یادگیری زبان فرانسه، کلاس های خصوصی می باشد.

 

تدریس خصوصی زبان فرانسه - متد taxi تدریس خصوصی زبان فرانسه - متد taxi تدریس خصوصی زبان فرانسه - متد taxi

یکی از متدهای جدید آموزش زبان فرانسه taxi  و شامل چهار جلد است که در برگیرنده یکی از سطوح بین المللی آموزش زبان فرانسه میباشد  (A1/A2 – B1/B2 – C1/C2)

آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه

در دوره های خصوصی زبان فرانسه این موسسه در کنار رفرنس استاد از سری کتابهای Taxi و Alter Ego که بر اساس جدیدترین متدهای آموزش زبان فرانسه تالیف شده استفاده میگردد.

هدف ما از تدریس خصوصی زبان فرانسه چیست؟

اهداف ما این است که شما را هرچه زودتر به سطح قابل قبولی از زبان فرانسه برسانیم. در حقیقت هدف ما را شما مشخص می کنید. کلاس های ما می توانند همه ی جنبه های یادگیری زبان فرانسه را داشته باشند و شما می توانید نتیجه ای که به دنبال آن می گردید را مشخص کنید.

ویژگی های ما برای کلاس های خصوصی زبان فرانسوی چیست؟

کیفیت کلاس ها و تحقق بیشترین میزان یادگیری برای زبان آموز یکی از اهداف اصلی ماست. در موسسه زبان آموزان پیشرو اساتید و معلمان با بروزترین متد های آموزش زبان فرانسوی آشنا هستند که این امر باعث می شود یادگیری زبان فرانسه بسیار آسان تر باشد.

مکالمه اولویت اکثر زبان آموزان است. ما نیز به این نیاز آن ها احترام گذاشته ایم و از اساتیدی کمک گرفته ایم که در صحبت کردن خود مانند اشخاصی هستند که به زبان مادری خود فرانسوی صحبت می کنند. این سطح از مهارت با زندگی در کشور های مختلف فرانسوی زبان و تمرین زیاد برای مدرسین ما ممکن شده است، ما نیز می خواهیم زبان آموزان خود را به این سطح از مهارت برسانیم.

از چه متد هایی برای تدریس خصوصی زبان فرانسه استفاده می کنید؟

برای معلمان استفاده از متد خاص در تدریس خصوصی زبان فرانسه کار چالش برانگیزی است. در کلاس های عمومی بیشتر معلم از متدی استفاده می کند که با آن راحت تر است و توجه کمی به علایق دانش آموزان دارد. هر زبان آموز با متد خاص خودش بهتر یاد می گیرد، شاید یکی از بهترین متد ها برای یک زبان آموز پاسخگو نباشد. اساتید ما با استفاده از متد هایی که بیشترین میزان یادگیری را به دنبال داشته باشد سعی می کنند نیاز های زبان آموز را برطرف کنند.

سوالات متداول در مورد کلاس های خصوصی ما

مکالمه زبان فرانسه من ضعیفه، طی چند جلسه میتونم به مکالمات روزمره فرانسوی نسبتا خوب مسلط بشم؟

برای کسانی که مکالمات زبان فرانسه آنها ضعیف است موسسه زبان آموزان پیشرو ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی بصورت خصوصی را پیشنهاد می نماید که تا حد زیادی مسلط به مکالمات زبان درخواستی آنها می شود.

مدت زمان آموزش خصوصی زبان فرانسه در هر جلسه چقدر است؟

مدت زمان هر جلسه آموزش خصوصی زبان فرانسوی ما یک ساعت و نیم می باشد.

امکان پرداخت شهریه تدریس خصوصی زبان فرانسه بصورت اقساط می باشد؟

شهریه تدریس خصوصی زبان فرانسه ما بصورت اقساط نیز دریافت می گردد.

۴.۳/۵ - (۶ امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «تدریس خصوصی زبان فرانسه در تهران»

 1. من کلا تابحال نه خط فرانسوی دیده ام ونه این زبان را شنیده ام چقدر طول میکشد برای یک فرد عادی با روزی ۴ ساعت خواندن وتمرین این زبان را یاد بگیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 8 =

تماس با کارشناس