به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
تدریس خصوصی زبان سوئدی

تدریس خصوصی زبان سوئدی در تهران

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید و معلم های برجسته زبان سوئدی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان سوئدی و سایر زبان ها در منزل، محل کار، موسسه و یا بصورت کلاس های آنلاین آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان سوئدی می باشد. تخصصی ترین مرکز آموزش زبان سوئدی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده. مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط. مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی زبان سوئدی فقط خصوصی در موسسه، محل کار، منزل و یا بصورت کلاس های آنلاین.
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران، شرکتها، تجار و مسافرین.
 • مکالمه فشرده زبان سوئدی کاملاً کاربردی جهت مصاحبه، سفر، مهاجرت، کار و تحصیل.
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت.
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی زبان سوئدی ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری، مسافران و….
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری زبان سوئدی.
 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران، کرج و شهرری.
 • تدریس توسط بهترین اساتید و معلم های تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو.
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس خصوصی زبان سوئدی به خانم ها، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها).
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها، موسسات و….
 • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه.
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی زبان.
 • هزینه و شهریه بصورت اقساط دریافت میگردد.
 • ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه ۱ نفر دریافت می گردد.
 • امکان برگزاری دوره های تدریس خصوصی زبان سوئدی آنلاین.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی، مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز، موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

هزینه تدریس خصوصی زبان سوئدی

هزینه تدریس خصوصی زبان سوئدی

هزینه تدریس خصوصی زبان سوئدی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیلی، روش تدریس  و… بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان سوئدی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند. اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود. ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

آموزش خصوصی زبان سوئدی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان سوئدی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند، آموزش خصوصی زبان سوئدی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد. در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد، فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان سوئدی می باشد. همچنین ما مدرسین و معلم های خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان سوئدی را فراگیرید. موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان سوئدی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان سوئدی با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید.

چرا تدریس خصوصی زبان سوئدی را همگام با موسسه پیشرو جلو ببریم؟

انتخاب آموزشگاه اولین گام برای شروع یک دوره تخصصی آموزش زبان سوئدی است. موسسه پیشرو تنها یک آموزشگاه زبان نیست، بلکه مجموعه ای از معلمان با استعداد زبان است که گرد هم آمده اند. پیشرو همیشه با نظام آموزشی زبان در جهان هماهنگ گام بر می دارد. نظریه های یادگیری و متد های تدریس خصوصی زبان سوئدی برای این موسسه با تجریه، اولویت اول است.

چرا روش های تدریس خصوصی زبان سوئدی دغدغه ی اصلی موسسه آموزش زبان پیشرو است؟

آموزش زبان خیلی پیچیده است، هدف اصلی موسسه زبان آموزان پیشرو بهینه سازی فرایند آموزش زبان است. زبانشناسان و مدرسان متخصص در موسسه پیشرو به دنبال یک هدف واحد هستند و آن هدف چیزی نیست جز تسلط زبان آموزان به مکالمه زبان سوئدی.

چرا مکالمه زبان سوئدی اهیمت زیادی دارد؟

چرا مکالمه زبان سوئدی اهیمت زیادی دارد؟

امروزه شاید در محل زندگی و گروه های دوستی خودمون افرادی را شاهد باشیم که قدرت درک مطلب و حتی ترجمه زبان را به خوبی آموخته اند. شاید آثار ترجمه این افراد را نیز دیده باشیم. این افراد متاسفانه یا خوشبختانه در مکالمه زبان سوئدی حرفی برای گفتن ندارند. این ناتوانی در صحبت کردن زبان سوئدی به سیستم نادرست آموزش زبان ارتباط پیدا می کند. از این رو دغدغه اصلی آموزشگاه زبان پیشرو یافتن بهترین روش تدریس مکالمه ی زبان سوئدی است.

از آنجاییکه متقاضیان کلاس های خصوصی زبان سوئدی معمولا با هدف زندگی در کشور سوئد در کلاس ها شرکت می کنند؛ بنابرین تمام سعی موسسه پیشرو راهنمایی زبان آموزان به سمتی است که بتوانند منظور خود را به زبان سوئدی بیان کنند.

روش تدریس زبان سوئدی برای همه سنین یکسان است؟

خیر. افرادی که متقاضی شرکت در دوره های تدریس خصوصی زبان سوئدی هستند، کودکان، نوجوانان و اغلب بزرگسالان را تشکیل می دهند. روش های تدریس هم مثل نسخه دکتر با توجه به نیاز زبان آموز متفاوت است. از آنجایی که آموزش زبان به شیوه متمرکز در سال های متمادی در نظام آموزشی ایران جواب نداده، آموزشگاه زبان پیشرو در اقدامی جالب همیشه پیرو نظریه های یادگیری و روش های تدریس جدید زبان در سطح جهانی است و این چیزی است که همیشه پیشرو را متمایز کرده است.

منابع آموزش زبان سوئدی کدامند؟

لطفا این دو مبحث روش تدریس و منابع آموزشی را هرگز اشتباه نگیرید. منابع آموزشی می تواند با انتخاب مدرس باشد. البته در برخی موارد منابع ممکن است ثابت باشد. افرادی که معمولا در آزمون های خاصی شرکت می کنند نیاز است که آموزش زبان سوئدی آن ها هم سو با آن منابع باشد. اما چیزی که با منابع تفاوت دارد روش های تدریس است.

چه کسانی می توانند در کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی شرکت کنند؟

چه کسانی می توانند در کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی شرکت کنند؟

همه افراد اعم از دانش آموز، دانشجو، کارمند، مدیر، رییس …. می توانند با کارشناسان موسسه آموزشی پیشرو تماس بگیرند. با تماس آن ها کارشناسان شرایط و ضوابط شرکت در دوره آموزشی زبان سوئدی را توضیح می دهند و با توجه به نیاز آن ها معلم خصوصی زبان سوئدی را به آن ها معرفی می کنند.

محیط آموزشی زبان در پیشرو کدامند؟

ویژگی برتر موسسه آموزش زبان سوئدی پیشرو اعزام معلم خصوصی زبان به محل کار، خانه و… است. این ویژگی باعث می شود افرادی که امکان شرکت در کلاس های آموزشگاه را ندارند در خانه های خود زبان سوئدی را فرابگیرند.

هدف ما از تدریس خصوصی زبان سوئدی چیست؟

اهداف ما این است که شما را هرچه زودتر به سطح قابل قبولی از زبان سوئدی برسانیم. در حقیقت هدف ما را شما مشخص می کنید. کلاس های ما می توانند همه ی جنبه های یادگیری زبان سوئدی را داشته باشند و شما می توانید نتیجه ای که به دنبال آن می گردید را مشخص کنید.

ویژگی های ما برای کلاس های خصوصی زبان سوئدی چیست؟

کیفیت کلاس ها و تحقق بیشترین میزان یادگیری برای زبان آموز یکی از اهداف اصلی ماست. در موسسه زبان آموزان پیشرو اساتید و معلمان با بروزترین متد های آموزش زبان سوئدی آشنا هستند که این امر باعث می شود یادگیری زبان سوئدی بسیار آسان تر باشد.

مکالمه اولویت اکثر زبان آموزان است. ما نیز به این نیاز آن ها احترام گذاشته ایم و از اساتیدی کمک گرفته ایم که در صحبت کردن خود مانند اشخاصی هستند که به زبان مادری خود سوئدی صحبت می کنند. این سطح از مهارت با زندگی در کشور های مختلف سوئدی زبان و تمرین زیاد برای مدرسین ما ممکن شده است، ما نیز می خواهیم زبان آموزان خود را به این سطح از مهارت برسانیم.

از چه متد هایی برای تدریس خصوصی زبان سوئدی استفاده می کنید؟

برای معلمان استفاده از متد خاص در تدریس خصوصی زبان سوئدی کار چالش برانگیزی است. در کلاس های عمومی بیشتر معلم از متدی استفاده می کند که با آن راحت تر است و توجه کمی به علایق دانش آموزان دارد. هر زبان آموز با متد خاص خودش بهتر یاد می گیرد، شاید یکی از بهترین متد ها برای یک زبان آموز پاسخگو نباشد. اساتید ما با استفاده از متد هایی که بیشترین میزان یادگیری را به دنبال داشته باشد سعی می کنند نیاز های زبان آموز را برطرف کنند.

سوالات متداول در مورد کلاس های خصوصی ما

مکالمه زبان سوئدی من ضعیفه، طی چند جلسه میتونم به مکالمات روزمره سوئدی نسبتا خوب مسلط بشم؟

برای کسانی که مکالمات زبان سوئدی آنها ضعیف است موسسه زبان آموزان پیشرو ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی بصورت خصوصی را پیشنهاد می نماید که تا حد زیادی مسلط به مکالمات زبان درخواستی آنها می شود.

مدت زمان آموزش خصوصی زبان سوئدی در هر جلسه چقدر است؟

مدت زمان هر جلسه آموزش خصوصی زبان سوئدی ما یک ساعت و نیم می باشد.

امکان پرداخت شهریه تدریس خصوصی زبان سوئدی بصورت اقساط می باشد؟

شهریه تدریس خصوصی زبان سوئدی ما بصورت اقساط نیز دریافت می گردد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

14 دیدگاه دربارهٔ «تدریس خصوصی زبان سوئدی در تهران»

 1. نصرت اله افشاری

  سلام من مدرس زبان سوئدی و نروژی هستم البته بیشتر مایلم آنلاین تدریس کنم ولی اگه پول خوب بدهند منزل هم میروم .

 2. ا سلام،
  من مایل هستیم با موسسه شما کلاس های زبان سوئدی از طریق اسکایپ آغاز کنیم. اما طریقه ارتباط با شما را به صورت ایمیل یا whatsapp پیدا نمیکنم…

 3. با سلام
  من می‌خواهم به صورت آنلاین مکالمه زبان سویدی در کلاسها شرکت کنم میتونید لطف کنید شرایطش رو برام توضیح بدهید ممنون

  1. زبان آموزان پیشرو

   سلام لطفا از طریق شماره زیر با ما در ارتباط باشید تا مشاوره و توضیحات کامل در مورد شرایط کلاس های آنلاین خصوصی زبان سوئدی خدمت شما داده شود:
   ۰۹۱۹۲۳۹۲۶۶۵

 4. اینجانب مایل هستم زبان سوئدی را به طور آنلاین تدریس کنم (عمومی و اختصاصی برای دندانپزشکانی که مایلند به سوئد مهاجرت کنند).

 5. سلام
  من بعد از ۱۷ سال زندگی در سوئد برای اولین بار به ایران اومدم و قصد دارم در ایران بمونم . خوشحال میشم اگر بتونم در موضوع آموزش زبان سوئدی به هموطنانم کمک کنم . از اونجایی که نه کسی رو میشناسم و نه ارتباطاتی دارم بعد از سرچ کردن و دیدن آموزشگاه شما تصمیم گرفتم به شما پیام بدم تا در صورت تمایل با من تماس بگیرین .
  سپاسگذارم

 6. ممنون میشم نام استاد زبان سویدی بعرمایید چون با استادی کار کردم که برای من رصایت بخش نبوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 12 =

تماس با کارشناس