به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
آموزش خصوصی مکالمه زبان روسی

آموزش زبان روسی

زبان روسی در بین زبان های اسلاوی مورد استفاده در قاره اروپا از بیشترین تعداد متکلمان و بیشترین میزان کاربرد برخوردار است و امروزه به عنوان زبان رسمی در کشور روسیه و برخی از کشورهای اروپای شرقی مثل اوکراین و بلاروس و … مورد استفاده قرار می گیرد. اکثر افراد فکر می کنند که این زبان بسیار سخت و یادگیری ان بسیار دشوار است، اما اگر علاقه داشته باشید یادگیری هیچ زبان جدیدی برایتان سخت نخواهد بود . هم چنین می توانید امیدوار باشید که زبان روسی به اندازه ی چینی و ژاپنی سخت نیست، زیرا برخی از واژگان و کلمات آن ریشه لاتین دارند؛ پس می توانید اشتراکاتی بین آن و انگلیسی پیدا کنید. به علاوه لهجه زیبای سخن گویی به روسی، باعث شده است تا بسیاری از افراد نسبت به یادگیری این زبان علاقه مند باشند.

یادگیری یک زبان جدید علاوه بر اینکه هیچ محدودیت سنی ندارد، یک تمرین ذهنی بسیار خوب محسوب می شود و شما به مرور متوجه خواهید شد که میزان اعتماد به نفستان افزایش یافته است. حال هر چه قدر هم که زبان روسی سخت باشد، وقتی بیشتر بیاموزید و بتوانید آنرا برای صحبت های روزمره ی خود به کار بگیرید، احساس خیلی بهتری خواهید داشت. توصیه می کنیم برای آموزش زبان روسی تنها به شنیدن و منابع اینترنتی و کتاب های مختلف اکتفا نکنید، بلکه یکبار تصمیم قاطعانه ای بگیرید و مطابق با یک برنامه ریزی مشخص از آموزش آکادمیک استفاده کنید، به این منظور می توانید در کلاس های اموزشگاهها شرکت کنید و یا از روش تدریس خصوصی استفاده نمایید. چرا روش های آکادمیک برای یادگیری زبان روسی بهتر است؟

زیرا آموزش این زبان باید بر اساس استانداردهای منطقی و سرفصل های مشخص آغاز شده و ادامه داده شود. شخصی که به عنوان مدرس وظیفه ی تعلیم شما را بر عهده می گیرد، باید به میزان زیادی بر گرامر این زبان و روش های تدریس آشنا باشد تا بتواند به شکلی کاملا کاربردی مفاهیم را به شما یاد دهد و با استفاده از سیستم آموزشی آکادمیک، آموختن زبان روسی برای شما نیز آسانتر خواهد شد.

تدریس خصوصی زبان روسی

کاربرد زبان روسی در زندگی امروزی

یادگیری این زبان به صورت جدی به کسانی که قصد مهاجرت یا سفر به روسیه، تجارت و شروع یک فعالیت اقتصادی در این کشور و یا ادامه تحصیل و پذیرش در دانشگاه های روسیه را دارند، توصیه می شود . به طور کلی تسلط به زبان رسمی هر کشوری یک مزیت مهم محسوب می شود، صرف نظر از اینکه هدف شما از رفتن به آن منطقه چیست اما اگر بتوانید به راحتی با مردمان آن سرزمین ارتباط برقرار کنید، خودتان احساس خواهید کرد که چقدر زندگی اسانتر خواهد شد. یادگیری زبان روسی برای بسیاری از افرادی که از لحاظ کاری در زمینه های نفت و گاز فعال هستند و به امید دستیابی به فرصت های شغلی خیلی بهتر به روسیه مهاجرت می کنند، ضروری می باشد.

برای کسانی که در صنعت توریسم و گردشگری فعال هستند، نیز آموختن این زبان ضروری است، منظور این است که برخی از مشاغل خاص ایجاب می کنند که فرد زبان روسی را یاد بگیرد؛ حتی اگر به آن خیلی علاقه نداشته باشد، ولی کسی که بر اساس علاقه اش به دنبال یادگیری برود، خیلی خیلی سریع تر پیشرفت خواهد کرد. با توجه به اینکه در سال های اخیر رابطه ی تجاری کشور ایران با روسیه افزایش یافته است، بستر شغلی مناسبی برای کسانی که به زبان روسی مسلط هستند فراهم شده است، البته در هر زمینه ای قطعا رقابت وجود دارد و شما به هر میزان که بتوانید مهارت خود را افزایش دهید، می توانید از این زبان برای دستیابی به شغل های بهتر استفاده نمایید.

تلفظ و ترجمه الفبای زبان روسی

آشنایی با نحوه تلفظ و ترجمه الفبای روسی

این زبان با خط و الفبای سیریلیک نوشته می شود که از قرن نهم میلادی به جای مانده است. زبان روسی امروزی ۳۳ حرف الفبا دارد و اگر با تمرکز و دقت کافی به تمرین آنها بپردازید در مدت زمان یک هفته به طور کامل بر الفبای آن مسلط خواهید شد.

آموزشگاه زبان روسی در تهران و کرج

موسسه زبان آموزان پیشرو آماده برگزاری جلسات آموزشی و عقد قرارداد با سازمان ها، ادارات، شرکت های خصوصی، مدارس و … می باشد. کادر آموزشی ما متشکل از مدرسان با تجربه و تحصیل کرده ای است که برای همکاری با ما واجد شرایط و معیارهایمان بوده اند و دارای سابقه کافی در امر تدریس خصوصی زبان روسی هستند. هم چنین سعی داریم که از جدیدترین متد و روش های آموزشی برای تدریس این زبان در سطوح مقدماتی و پیشرفته (گفتاری، نوشتاری، شنیداری) استفاده کنیم تا درک این زبان برای فرد یادگیرنده اسان تر شود و بتواند در مدت زمان مشخص به توانایی برقراری ارتباط از طریق مکالمات دست یابد. ، بنابراین با اطمینان خاطر از اینکه در پایان، از کیفیت اموزش و نظم در برگزاری کلاسها راضی خواهید بود، با ما ارتباط برقرار نمایید. برای استفاده از دوره های تدریس خصوصی زبان روسی موسسه زبان آموزان پیشرو فقط کافی است که از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

تماس با کارشناس