به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
دوره ی تخصصی آمادگی آزمون UTEPT

دوره ی تخصصی آمادگی آزمون UTEPT

آزمون UTEPT چیست؟

دانشگاه تهران یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور است و به همین دلیل افراد زیادی دوست دارند که در این دانشگاه تحصیل کنند. متقاضیان فوق لیسانس و دکتری که می خواهند در دانشگاه تهران تحصیل کنند باید در آزمون UTEPT شرکت کنند و نمره ی قبولی را در آن کسب کنند. این آزمون که دانش زبان انگلیسی متقاضیان را می سنجد هرسال شش بار برگزار می شود. دانش زبان انگلیسی به چندین مهارت تقسیم می شود که همه ی آن ها در این آزمون سنجیده می شود. تلاش ما در این پست این است که شما را با این آزمون و دوره تخصصی آمادگی آزمون UTEPT آشنا کنیم.

دوره تخصصی آمادگی آزمون UTEPT

برای کسانی که می خواهند در آزمون UTEPT قبول شوند داشتن مهارت های واژگان، گرامر و درک مطلب در زبان انگلیسی بسیار مهم است. باید در نظر داشت که سوالات این آزمون به سبک سوالات تافل هستند و به همین دلیل باید آمادگی کامل را برای این آزمون داشت. برخی از زبان آموزان نیاز دارند که به یک آموزشگاه معتبر مراجعه کنند تا بتوانند خود را برای شرکت و قبولی در این آزمون آماده کنند. تلاش ما در دوره آمادگی آزمون UTEPT نیز این است که مهارت های اصلی شما را تقویت کنیم تا بتوانید در این آزمون قبول شوید.

برای آزمون UTEPT باید چه مهارت هایی داشته باشیم؟

آزمون UTEPT دارای ۱۰۰ سوال تستی است که برای قبولی باید حداقل ۶۰ سوال را درست پاسخ دهید. این درصد نسبتا زیاد است و باید برای شرکت در این آزمون آمادگی کامل داشته باشید. سوالات آزمون درباره ی گرامر، واژه و درک مطلب هستند، مدرسین کلاس های تخصصی آمادگی آزمون UTEPT که در مرکز تدریس خصوصی زبان آموزان پیشرو فعال هستند بیشترین قبولی را در این آزمون ها داشته اند.

 برای آزمون UTEPT باید چه مهارت هایی داشته باشیم؟

گرامر

گرامر بخشی از زبان انگلیسی است که مدرسین آن باید دانش بالایی داشته باشند تا بتوانند به خوبی آن را به زبان آموزان انتقال دهند. سوالات گرامر آزمون UTEPT به گونه ای هستند که اگر شما مهارت لازم را داشته باشید خیلی راحت و سریع می توانید به آن ها پاسخ دهید. تلاش اساتید کلاس های آمادگی آزمون UTEPT نیز بر این است که شما بیشترین نمره را از این بخش کسب کنید.

واژگان

واژگان زبان انگلیسی بسیار زیاد هستند که یاد گرفتن آن ها هم آسان نیست، اما واژه های پرکاربرد را می توان یادگرفت و البته هر آزمون هم منابع خاصی را برای سوالات واژگان خود استفاده می کند. مدرسین دوره تخصصی آمادگی آزمون UTEPT در موسسه زبان آموزان پیشرو نیز از منابع اصلی این آزمون در تدریس خصوصی خود استفاده می کنند که تضمین کننده ی موفقیت شماست.

درک مطلب

سوالات درک مطلب از سوالاتی هستند که همه ی مهارت های زبان انگلیسی در آن دخیل هستند. پاسخ دادن به سوالات درک مطلب در آزمون UTEPT نیز برای داوطلبان این آزمون مشکل است و دلیل آن هم این است که در یادگیری مشکلاتی داشته اند. مدرسین با تجربه و متخصص در موسسه با این چالش ها آشنا بوده و از روش هایی استفاده می کنند تا زبان آموز مشکلی در پاسخ دادن به سوالات درک مطلب نداشته باشد.

دوره تخصصی آمادگی آزمون UTEPT نیز مانند سایر دوره ها بصورت خصوصی برگزار می شود و در تهران، کرج و شهر ری در دسترس است.

۱/۵ - (۱ امتیاز)

4 دیدگاه دربارهٔ «دوره ی تخصصی آمادگی آزمون UTEPT»

 1. رضا برهانی حقیقی

  سلام نیاز به کلاسهای آمادگی زبان انگلیسی ویژه معافیت از زبان انگلیسی دکترای دانشگاه تهران که مورد تایید دانشگاه تهران باشد دارم

   1. علی احمدپور

    با سلام و وقت بخیر
    برای کلاسهای آمادگی زبان انگلیسی دکترا دانشگاه تهران UTEPT ممنون میشم راهنمایی بفرمائید البته بنده شهرستان هستم و دانشجو پردیس دانشگاه تهران هستم …سپاسگزارم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یازده =

تماس با کارشناس