به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
آموزش زبان دوم برای بچه ها

چه زبانی برای فرزندم آموزش دهم

انتخاب یک هدیه شگفت انگیز است. برای والدین حتی پازل گونه و گیج کننده هم است. زمانی که انتخاب ما زندگی تحصیلی فرزاندانمان را تحت تاثیر قرار می دهد، ما گزینه های احتمالی، نتایج، موفقیت ها و مورد های موفق را فهرست می کنیم. مگه نه؟

موسسه زبان آموزان پیشرو آن والدینی را که بهترین ها را برای فرزندانشان می خواهند، تحسین می کند و بهتر می دانیم که این ژرف اندیشی چگونه با عشق آمیخته شده است. ما به شما انتخاب ها را هدیه می کنیم بلکه ابزار انتخاب کردن را هم در اختیارتان قرار می دهیم.

شرایط چند فرهنگی کشور ما و نیاز به پرورش فرزندانی چنده مرد حلاج بیش از پیش احساس می شود. شما این سوال “آموزش چه زبانی برای فرزندم بهتر است؟”  را در ذهن دارید. ما در این مقاله ۱۲ انتخاب را برایتان ارائه می کنیم و شما یک مورد را انتخاب می کنیم. ما از آموزش زبان برای کودک شما بسیار مفتخریم. این راهنمایی شما را خیلی آگاه می سازد و با اعتماد به نفس می توانید زبان دوم کودکتان را انتخاب کنید. البته نکته زیر هم حائز اهمیت است.

مغز کودکان بین ۰-۶ سال بهترین کارایی را برای یادگیری همزمان بیش از ۳ زبان را دارند. اگر نمی توانید بین دو مورد تصمیم بگیرید… چرا دو یا چند زبان را امتحان نکنید! کودکان بعدا به سبب چند زبانه بودن از شما تشکر خواهد کرد. چه پتانسلی خاصی برای تغییر جهانمان!

برنامه موسسه آموزش زبان پیشرو:

اسپانیایی

اسپانیایی زبان دوم ایالات متحده محسوب می شود و یکی از زبان های سودمند برای تفریح و گردشگری در جهان است. بیش از ۴۱۴ میلیون گویش ور زبان اسپانیایی در سراسر جهان زندگی می کنند. یادگیری اسپانیایی مثل فرانسوی و ایتالیایی  بستر مناسبی برای یادگیری سایر زبان های شبه لاتین را فراهم می کند. همه این زبان ها ریشه هند و اروپایی دارند و مشترکات زیادی با اسپانیایی (نه انگلیسی) دارند. تسلط به زبان اسپانیایی فرصت های شغلی خوبی در ایالات متحده برای دلبندان تان بوجود می آورد؛ خصوصا در رشته هایی مثل سلامت و حوزه آموزش فرصت شغلی غنی است.جهت تدریس خصوصی زبان اسپانیایی با ما تماس حاصل نمایید.

فرانسوی

آیا می دانید که فرانسوی را به بیشترین میزان در دنیا آموزش می بینند. زبان فرانسوی زبان رسمی ۲۹ کشور است. زبان فرانسوی در آموزش عالی استفاده می شود و معمولا در رشته های ادبیات، آشپزی و مد کاربرد دارد. همچنین زبان رسمی ایالات متحده اروپا هم شناخته می شود. حتی بسیاری از کلمه های زبان انگلیسی ریشه در فرانسوی دارند. مثلا واژه “cinema” سینما

بسیاری از بازیگران ایرانی و اهالی سینمای ایران هم به فرزندان خود فرانسوی آموزش می دهند.جهت تدریس خصوصی زبان فرانسوی با ما تماس حاصل نمایید.

چینی ماندارین

پر متکلم ترین زبان دنیا چینی ماندارین هست. استخدام کارمندان مسلط به زبان ماندارین هم به شدت زیاد شده است، دلیل خوبی هست که فرزندتان را از همان ابتدا به سمت یادگیری ماندارین هدایت کنید. بیش از ۱ میلیارد نفر در سراسر چهان ماندارین صحبت می کنند. ماندارین یکی از زبان های رسمی ایالات متحده اروپاست. ماندارین یک زبان نواختی است و صوت ها دستور و معنی زبان را مشخص می کنند.

هر چقدر کودک شما زودتر این زبان را شروع کند، سریع تر و بهتر می تواند این زبان را یاد بگیرد. خیلی از آمریکایی ها در کنار یک زبان رمانس مثل اسپانیایی به فرزندشان زبان ماندارین هم آموزش می دهند.جهت تدریس خصوصی زبان چینی با ما تماس حاصل نمایید.

روسی

زبان رسمی شوروی سابق است و در ۱۵ کشور آسیایی و اروپایی صحبت می شود.  در سراسر جهان ۲۸۰ میلیون گویش ور دارد. زبان رسمی ایالات متحده اروپا بوده و پنجمین رتبه را در بین پر متکلم ترین زبان ها جهان به خود ثبت کرده است. سیاست های بین المللی در حال رشد و فرصت های تجاری با شرکت های بین المللی باعث شده است علاقه به یادگیری این زبان بیش از پیش افزایش یابد.

الفبای زبان روسی برای یادگیری خیلی ساده است و تنها ۳۳ حرف دارد. الفبای سیریلیک دارد که در اروپای شرقی، آسیایی شمالی و مرکزی از آن استفاده می کنند. الفبای روسی فونوتیکی است و آن را از زبان انگلیسی هم راحت تر می کند و هر حرفی تلفظ یکپارچه دارد.جهت تدریس خصوصی زبان روسی با ما تماس حاصل نمایید.

ایتالیایی

ایتالیایی هم یکی از ۵ زبانی است که به بیشترین میزان آموزش می بینند. زبان رسمی بیش از ۷,۵۰۰ کسب و کار مهم دنیا ایتالیایی است. اگر فرزندتان طرفدار یا عاشق موسیقی است پیشنهاد می کنیم به او ایتالیایی آموزش دهید. آیا می دانستید که زبان ایتالیا بیشترین تعداد کلمه ها را برای نام گزاری غذاها، رستوران ها، کالا و …  دارد!؟جهت تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با ما تماس حاصل نمایید.

آلمانی

در قرن ۱۰ پرمتکلم ترین زبان جهان بود. واژه های مشترک زیادی بین انگلیسی و آلمانی وجود دارد. زبان خوبی برای آکادمیک و علم است. آشنایی به زبان آلمانی فرصت های شغلی بی نظیری مهیا می کند. چرا که شماره یک دنیا در صادرات کشور آلمان است.جهت تدریس خصوصی زبان آلمانی با ما تماس حاصل نمایید.

ژاپنی

تقریبا همه ی ملت ها کمی در فرهنگ و تجارت ژاپنی دست دارند. توریست ها سالانه وارد این کشور می شوند و از کلاها و خدمات آن جا استفاده می کنند. ژاپنی در رنکینگ پرمتکلم ترین زبان های جهان رتبه ۹ را به خود اختصاص داده است و ۱۲۸ میلیون متکلم دارد. ژاپن دومین اقتصاد بزرگ جهان را دارد؛ از این رو تقاضا برای متخصصان زبان ژاپنی زیاد شده است. آموزش زبان ژاپنی برای فرزندتان آن ها را تشویق می کند سایر زبان های آسیایی مثل کره ای و چینی ماندارین را هم یاد بگیرند.جهت تدریس خصوصی زبان ژاپنی با ما تماس حاصل نمایید.

عربی

یکی از زبان های رسمی ایالات متحده اروپاست. عربی پرگویش ور ترین زبان سامی است. حدود ۳۰۰ میلیون نفر متکلم زبان عربی در جهان زندگی می کنند. با توجه به گفته سایت “AmericanCounsels.org” بسیاری از واژه های انگلیسی از زبان عربی آمده اند. برای مثال (candy) (spinach)( Yum)

در ۱۵ سال اخیر به سبب گسترش روابط سیاسی، فعالیت های ارتشی، تجاری دولت آمریکا تقاضای زیادی برای استفاده از متخصصان زبان عربی داشته است. خصوصا از وقتی تحولات در خاورمیانه روی داده است همه گواهی بر این مدعاست. عربی زبان قرآن، اسلام و جامعه ی مسلمانان است، به همین سبب در ایران نیز به این زبان علاقه زیادی دارند.جهت تدریس خصوصی زبان عربی با ما تماس حاصل نمایید.

زبان ترکی

زبان ترکی از ریشه زبان های آلتایی است. دو لهجه متفاوت دارد که در واژگان، قواعد و نکات دستوری با هم تفاوت هایی دارند. یکی ترکی آذربایجانی است که در دو کشور جمهوری آذربایجان و ایران صحبت می شود. لهجه دیگر هم ترکی استانبولی است که در کشور ترکیه مکالمه می شود.

زبان ترکی یک زبان شیرین و با قاعده است. اگر دوست دارید فرزندتان در آینده در کشور های همسایه از پتانسیل های تجاری و تحصیلی استفاده کند گزینه مناسبی است. زبان ترکی استانبولی بیش از ۷۵ میلیون متکلم دارد. گفتنی است زبان مادری بیش از ۲۶ میلیون نفر ترکی آذربایجانی است.جهت تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی با ما تماس حاصل نمایید.

پرتغالی

به معرفی زبان نیمکره جنوبی مفتخریم. زبان پرتقالی را به شدت آموزش می بینند و یک زبان خوب برای دادو ستد است. آیا می دانستی که زبان پرتغالی ششمین زبان پر متکلم جهان است و زبان مادری ۲۱۵ میلیون نفر است؟

با آموزش زبان پرتغالی به فرزندتان؛ او دیگر زبان های رمانس مثل ایتالیایی، اسپانیایی و فرانسوی را بهتر یاد می گیرد. همه ی این زبان ها ریشه لاتینی دارند.

کره ای

با توجه به اقتصاد در حال رشد کره جنوبی، زبان کره ای در حال رشد است. اهمیت جغرافیایی، فرهنگ و هنر باعث این پیشرفت هم شده است. ۸۰ میلیون کره ای زبان در سراسر جهان زندگی می کنند. گفتنی است فرهنگ کره شبیه به هیچ فرهنگ دیگری نیست. برخی از مردم فقط به خاطر عشق و علاقه ای که به فرهنگ کره ای، زبان کره ای یاد می گیرند. کره ای برای موسیقی K-pop و درام های آن خیلی شهرت دارد.جهت تدریس خصوصی زبان کره ای با ما تماس حاصل نمایید.

انگلیسی

انگلیسی را همه می شناسند و در ایران یکی از تاپ ترین زبان برای آموزش است. در جهان بیش از ۳۳۵ میلیون متکلم دارد. یادگیری این زبان آسان و سرگرم کننده است و برای زندگی آکادمیک و تحصیلات عالی خیلی مفید است.جهت تدریس خصوصی زبان انگلیسی با ما تماس حاصل نمایید.

خلاصه کلام؛ یادگیری زبان باید از روی عشق و علاقه باشد. دلبندان خود را به یادگیری زبان تشویق کنید. یادگیری زبان نباید یک وظیفه باشد. هر کسی این حرف را درک کرد، تا سطوح بالایی در زبان دوم مورد علاقه خود می رسد.

منبع

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =

تماس با کارشناس