به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
آمادگی لحظه آخری برای آزمون آیلتس

۵ منبع عالی برای آمادگی دقیقه ۹۰ ی در آزمون آیلتس

روز آزمون نزدیک می شود و شما احساس می کنید که هنوز آماده نیستید. شما در دقایق آخر برای آمادگی آزمون آیلتس چه کار می توانید انجام دهید. اصلا نترسید. مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی زبان آموزان پیشرو با سالها سابقه آموزش خصوصی آمادگی آزمون آیلتس برای شما راهکار های ۱۲ ساعته در نظر گرفته است.

زمانی که شما در روزهای آخر به فکر مطالعه می افتید، به دنبال منابع راحت و در دسترس هستید. در زیر منابع در دسترسی را معرفی می کنیم که شما به سرعت می توانید از آن ها استفاده کنید.

شماره یک – منابع دقیقه ۹۰ ی برای آمادگی در آزمون آیلتس در سایت های رسمی IELTS

بلی، سایت های رسمی آیلتس، همه ی آن ها. آیلتس در حقیقت ۴ سایت رسمی متفاوت دارد. همه ی محتوای موجود در سایت های رسمی آیلتس رایگان است. از این رو در همین ۴ سایت، کلی مطالب خوب بدون دردسر و به راحتی می تواند در اختیار شما قرار گیرد.

  • IELTS.org
  • IELTS Essentials
  • British Council IELTS
  • Cambridge IELTS.

همه این سایت ها با کمی تفاوت قابل استفاده هستند و در همه آن ها ممکن است محتوای مشترک هم پیدا کنید.

شماره دو – اپلیکیشن ها یا برنامه های IELTS

گاهی اوقات دسترسی به منابع آمادگی برای آزمون آیلتس در تلفن همراه خیلی راحت از جستجوی آن در موتورهای جستجو است. برنامه های آیلتس از منابع مختلفی منتشر می شوند و بیشتر برنامه های آیلتس رایگان است. اگر بودجه داشته باشید قیمت های بسیار معقولی دارند.  the IELTS Word Power App from the British Council یک برنامه رسمی برای آمادگی در آزمون است. برنامه های مختلف در منابع غیر رسمی هم وجود دارد که به راحتی می توانید در برنامه های اپ استور داخلی و خارجی تهیه کنید.

شماره سه – یوتیوب

شبکه اجتماعی یوتیوب پر از ویدیوهای عالی برای آماده شدن برای آزمون آیلتس است. این ویدیو ها برای آموزش جنبه های مختلف آزمون تهیه و منتشر شده اند، با توجه به نیاز می توانید آن ها را جستجو و تماشا کنید. تمرین های Reading و listening زیادی را همراه با پاسخ به صورت ویدیو آماده کرده و در یوتیوب قرار داده اند و استفاده از  آن ها خیلی مفید است.

آزمون های آزمایشی برای آشنایی با مصاحبه ها و مکالمه های زبان انگلیسی و همچنین بررسی نمونه های نگارش مقاله در آیلتس در یوتیوب به وفور یافت می شود.

مشکل شما شاید این باشد که با توجه به وجود تعداد زیاد ویدیو سردرگم شوید. کدام یک بهتر است؟ نگران این موضوع نباشید؛ وقتی که یوتیوب را استفاده کنید براحتی تشخیص می دهید که کدام ویدیو معتبر بوده و ارزش دیدن دارد.

دوره آماده سازی برای آزمون آیلتس

شماره چهار- آزمون های کامل IELTS

در دقیقه های ۹۰ برای آماده شدن برای آزمون آیلتس، با تمرین آزمون های کامل آیلتس با یک تیر دو نشان می زنید. اولا آزمون های کامل IELTS راه موثری برای آشنایی با نوع سوالات در این آزمون است؛ ثانیا زمانی که آزمون های کامل IELTS را تمرین می کنید در سریع ترین زمان با روح و جسم آزمون آیلتس آشنا می شوید.

مثل دیگر مواد آموزشی، آزمون های کامل IELTS، هم در منابع رسمی و هم در منابع غیر رسمی یافت می شود.

شماره پنج – فهرست واژه های آیلتس

در دقیقه ۹۰، هیچ چیزی مثل یک فهرست خلاصه و کاملی از واژگان، که بصورت اصولی و درست دسته بندی شده اند نمی تواند حضور ذهنی شما نسبت به واژگان را در آزمون تقویت کند. این کار را به عهده خودتان می سپارم، و یک منبع غیر رسمی هم در این لینک برایتان معرفی می کنم.

منبع

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

تماس با کارشناس