به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
تدریس خصوصی زبان دانمارکی

روش های آموزش مکالمه زبان دانمارکی

قطعا خیلی از شما عزیزان که علاقه مند به یادگیری و تسلط بر مکالمه زبان دانمارکی هستید تاکنون بارها به این مسئله فکر کرده اید که چگونه می توان کلمات و اصطلاحات محاوره ای به زبان دانمارکی را چنان طبیعی و با اعتماد به نفس به کار ببرم که بتوانم خیلی راحت منظور خود را به شخص مورد نظر منتقل کنم؟

در این مطلب می خواهیم اطلاعاتی درباره مکالمه زبان دانمارکی به شما ارائه دهیم. یاد گرفتن این زبان اروپایی چندان آسان نیست و کاری چالشی به حساب می آید. زبان آموزان زبان دانمارکی می خواهند هرچه سریعتر بتوانند به این زبان مکالمه کنند و با دانمارکی ها مکالمه داشته باشند. اما به این نکته توجه نمی کنند که دانمارکی ها روی اشتباهات دقت زیادی دارند. از طرفی هم باید بدانند که شیوه های استفاده شده در تدریس نیز ممکن است چندان مفید نبوده باشد. در این متن نیز مطالبی را ارائه خواهیم کرد که به شما در مکالمه به زبان دانمارکی کمک می کند.

  1. موارد مبتدی را یاد بگیرید

از اصطلاحات پرکاربرد و ضروری شروع کنید

اگر می خواهید مکالمه به زبان دانمارکی را برای خود به واقعایت تبدیل کنید در ابتدا سعی کنید که برخی اصطلاحات پرکاربرد را یاد بگیرید. نیازی نیست از همان ابتدا بدانید که این اصطلاحات چگونه نوشته می شوند و یا اجزای جملات آن چیست، فقط عبارت و شیوه ی گفتن آن را یاد بگیرید و سعی کنید شرایط استفاده از آن ها را نیز یاد بگیرید. عباراتی که یاد گرفته اید حس مکالمه زبان را در شما به وجود می آورند و در کنار انگیزه دادن، شما را برای سطوح بالاتر آماده می کنند. مواردی مانند سلام و احوال پرسی و عبارات مناسب برای تشکرمثال های خوبی از اصطلاحات پرکاربرد هستند.

به تلفظ ها گوش کنید

گوش کردن و در کنار آن تکرار کردن کلمات دانمارکی واقعا برای تقویت مکالمه زبان دانمارکی شما ضروری هستند. بهترین کار این است که شخصی را پیدا کنید و با او مکالمه داشته باشید، اینگونه می توانید اشتباهات و ضعف های خود را تشخیص دهید و آن ها را اصلاح کنید. اگر فکر می کنید هنوز اعتماد بنفس کافی برای این کار را ندارید می توانید کار خود را با گوش کردن به کلیپ های دانمارکی شروع کنید. نرم افزارهایی که امکان چت با ربات به زبان دانمارکی را می دهند نیز بسیار مفید خواهند بود.

روی حروف صدادار تمرکز کنید

یکی از قسمت هایی که هر زبان را از زبان های دیگر متمایز می کند حروف صدادار آن هاست. زبان دانمارکی نیز حروف صداداری دارد که ممکن است تلفظ آن ها در ابتدا سخت باشد، ولی با درست تلفظ کردن آن ها می توانید مکالمه خود به این زبان را بسیار طبیعی تر جلوه دهید.

  1. مهارت های زبان دانمارکی خود را تقویت کنید

در یک کلاس شرکت کنید

برای اینکه واقعا روی تقویت مهارت مکالمه زبان دانمارکی تمرکز کنید بهتر است که در کلاس زبان دانمارکی شرکت کنید. با شرکت در کلاس ها می توانید در کنار تقویت مهارت مکالمه سایر مهارت های خود را تقویت کنید و سوالات خود را نیز به بهترین نحو جواب دهید.

به کلاس هایی که توسط انستیتو فرهنگ دانمارک برگزار می شود فکر کنید

انستیتو فرهنگ دانمارک یک سازمان مستقل است که توسط دولت این کشور حمایت می شود. این انستیتو در سرتاسر دنیا کلاس ها و نمایشگاه هایی را برگزار می کند و هدف آن نیز معرفی فرهنگ و زبان دانمارک به سایر ملل است. تئاتر، فیلم، کلاس ها و جشنواره ها از فعالیت هایی است که توسط این انستیتو برگزار می شود. اگر بتوانید در این رویداد ها شرکت کنید می توانید مکالمه به زبان دانمارکی خود را تقویت کنید.

در کلاس خصوصی شرکت کنید

کلاس خصوصی زبان

شاید فکر کنید کلاس خصوصی زبان دانمارکی هزینه های زیادی را در بر خواهد داشت و صرفه اقتصادی لازم را برای شما ندارد. اما همیشه در نظر بگیرید در برابر چیزی که می دهید چه نوع خدماتی را دریافت می کنید. ما در موسسه زبان آموزان پیشرو توانسته ایم خدماتی را ارائه کنیم که شما را در تقویت مکالمه زبان دانمارکی بسیار کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

از منابع و نرم افزار های آنلاین استفاده کنید

نمی شود که در دنیای دیجیتال امروز از امکانات عالی که تکنولوژی در اختیار ما قرار داده است استفاده نکنیم. می توانید از نرم افزار های فراوانی که برای یادگیری زبان دانمارکی وجود دارد استفاده کنید. شاید نتوانید همه ی مهارت های زبانی خود را از این نرم افزار ها بیاموزید، ولی منابع کمک آموزشی مناسبی برای شما خواهند بود.

  1. تمرکز بیشتر روی مکالمه زبان دانمارکی

دانسته های خود را تمرین کنید

پس از اینکه تعداد زیادی از ساختارهای گرامری و لغات را یاد گرفتید نوبت این است که آن ها را استفاده کنید. اگر دانسته های خود را تمرین کنید می توانید آن ها را به حافظه ی بلند مدت خود انتقال دهید. می توانید در کلاس خود نیز قانونی مشخص کنید و به ازای هر کلمه ی فارسی که استفاده می کنید مبلغی جریمه شوید. پیدا کردن یک دوست خوب برای مکالمه زبان دانمارکی بسیار به شما کمک می کنند.

یک شریک آنلاین برای تبادل پیدا کنید

صحبت کردن و مکالمه زبان دانمارکی

شما که در کشور خود هستید و زبان دانمارکی را یاد می گیرید، عده ای نیز هستند که متکلمان زبان دانمارکی هستند و می خواهند زبان فارسی بیاموزند. می توانید با چنین زبان آموزانی ارتباط داشته باشید و دانش خود را تبادل کنید. مثلا روزی نیم ساعت به مکالمه زبان دانمارکی بپردازید و نیم ساعت نیز به مکالمه زبان فارسی بپردازید.

سفر به دانمارک

یادگیری مکالمه زبان دانمارکی برای سفر به دانمارک

بهترین جا برای پیدا کردن طلا معدن طلاست! پس اگر می خواهید واقعا مکالمه به زبان دانمارکی را تمرین کنید باید به فکر سفر به دانمارک باشید. با سفر به دانمارک با زندگی روزمره مردم دانمارک آشنا می شوید و می توانید اصطلاحاتی که آن ها استفاده می کنند را نیز مشاهده کنید و یاد بگیرید.

سخن پایانی

این ها روش هایی بود که شما می توانید برای تقویت مکالمه به زبان دانمارکی استفاده کنید. اگر می خواهید شرایط استفاده از کلاس خصوصی زبان دانمارکی را بدانید نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

بهترین راه برای یادگیری و تسلط بر مکالمه زبان دانمارکی شرکت در کلاس های خصوصی و تدریس خصوصی زبان دانمارکی می باشد. زیرا در کلاس های عمومی به دلیل وجود محدودیت های زیاد امکان تمرین زیاد و کاربردی وجود ندارد.

موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان، آماده ارائه خدمت در زمینه آموزش مکالمه زبان دانمارکی می باشد. ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی زبان دانمارکی فقط خصوصی در موسسه، محل کار و یا منزل و محل مورد نظر شما و همچنین کلاس های آنلاین. ما آماده ایم تا اساتید مجرب و باسابقه خود را بنا به درخواست شما به منزل یا محل کار شما در سراسر تهران بزرگ اعزام نماییم. همچنین شما می توانید کلاس های خود را در موسسه نیز برگزار کنید.

آموزش آنلاین زبان دانمارکی

قابل توجه زبان آموزان عزیز:

کلاس های زبان دانمارکی خصوصی و گروهی از طریق اسکایپ (با کیفیت واضح) توسط مدرس native با بیش از ۱۵ سال سابقه و زندگی در دانمارک.

کلاسها در جهت جلوگیری از اتلاف وقت در ترافیک و رفت و آمدهای طولانی افراد تشکیل شده است. لطفا برای ثبت نام و گرفتن اطلاعات کافی با ما تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هفده =

تماس با کارشناس