به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
تدرس خصوصی زبان انگلیسی

چرا تدریس خصوصی زبان انگلیسی بهتر است

زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی شناخته می شود و در همه ی زمینه ها هم کاربرد دارد. توانایی مکالمه به زبان انگلیسی و استفاده ی کاربردی از آن می تواند پیشرفت شما را در هر زمینه ای که فعالیت می کنید تضمین کند. افراد زیادی هستند که تنها از طریق ترجمه و یا آموزش زبان انگلیسی برای خود درآمد مناسبی کسب می کنند. اما از چه راه هایی می توان زبان انگلیسی را یادگرفت؟ و کدام یک بهتر است؟

روش های یادگیری زبان انگلیسی

سه روش کلی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. خودآموزی، شرکت در کلاس های عمومی و تدریس خصوصی زبان انگلیسی. در روش اول شما خودتان منابعی را انتخاب می کنید، مثلا یک سریال یا سایت خاصی را انتخاب می کنید و از روش های مختلف استفاده می کنید تا دانش انگلیسی خود را افزایش دهید.

در روش دوم که کلاس های عمومی است شما با ثبت نام در موسسه های مختلف می توانید شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید. شرکت در این کلاس ها بیشتر برای هدف یادگیری مکالمه زبان انگلیسی صورت می گیرد. افراد در این کلاس ها زبان انگلیسی را بهتر از مدارس یاد می گیرند.

روش سوم که تدریس خصوصی زبان انگلیسی است بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی است. شما در این کلاس ها در مدت زمان بسیار کمتری می توانید به مکالمه ی زبان انگلیسی مسلط شوید. در ادامه خواهیم گفت که چرا این کلاس ها بهتر است.

چرا تدریس خصوصی زبان انگلیسی بهتر است؟

در تدریس خصوصی زبان انگلیسی تنها شما در کلاس هستید، یعنی می دانید که از شما سوال می شود و فرآیند یادگیری شما مورد بررسی قرار می گیرد. هم شما انگیزه ی بیشتری برای یادگیری دارید هم معلم تلاش بیشتری می کند تا یادگیری شما به بهترین شکل صورت بگیرد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

در این روش شما می توانید مشخص کنید که بیشتر در چه زمینه ای با شما کار شود. بیشتر افراد می خواهند توانایی مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت کنند. در کلاس های خصوصی بیشتر به تلفظ دقیق شما توجه می شود. در خودآموزی نمی توانید متوجه شوید که مکالمه ی شما در چه حد است، در کلاس های عمومی هم معلم نمی تواند همه ی دانش آموزان را بررسی کند و یا ضعف همه ی آن ها را برطرف کند. این موارد دلایلی بود که نشان می دهد  تدریس خصوصی زبان انگلیسی بهتر از سایر روش هاست.

از تدریس خصوصی چه موسسه ای استفاده کنیم؟

موسسه های زبان به دلیل دقت بیشتر در انتخاب مدرسین و استفاده از متدهای بروز آموزش و یادگیری زبان، بهترین انتخاب برای یادگیری زبان انگلیسی هستند. موسسه های زیادی هم درحال فعالیت هستند. ما در موسسه ی زبان آموزان پیشرو توانسته ایم با ارائه ی خدمات متفاوت و بهتر، برتری خودمان را نسبت به سایرین اثبات کنیم.

کلاس خصوصی زبان انگلیسی - یادگیری زبان - معلم خوب

مکان و زمان کلاس را شما مشخص می کنید

به دلیل مشغله های کاری و یا مشکلات در رفت و آمد برای زبان آموزان ما تصمیم گرفتیم انتخاب مکان و زمان را در اختیار زبان آموز قرار دهیم. زبان آموز می تواند بگوید که در کجا می خواهد کلاس تشکیل شود. کلاس های خصوصی را می توان در خود موسسه، محل کار، منزل و هر مکان دیگری که در آنجا بیشتر احساس راحتی می کنید تشکیل داد.

مدرس را شما انتخاب می کنید

ما در کادر تخصصی زبان انگلیسی خود از مدرسین خانم و آقا استفاده کرده ایم تا زبان آموز بتواند با هرکدام که راحت تر بود کلاس داشته باشد. اگر زبان آموز تا سه جلسه ی اول درخواست تعویض معلم را داشت بدون دریافت هزینه ی اضافی معلم دیگری تدریس را ادامه خواهد داد.

خدمات ما در کجا ارائه می شود؟

در حال حاضر خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی و یا سایر زبان های دیگر در تهران، کرج و شهرری امکان پذیر است. زبان آموزان عزیز می توانند با برقراری تماس با موسسه درخواست خود  را برای کلاس خصوصی بیان کرده و شرایط خود را نیز اعلام کنند.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهار =

تماس با کارشناس