به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
5 تا کشور اروپایی که شما می توانید فوق لیسانس را مجانی بخوانید

۵ تا کشور اروپایی که شما می توانید فوق لیسانس را مجانی بخوانید

آیا در فکر تحصیلات تکمیلی هستید ، ولی نگران هزینه ها هستید ؟ خب باید به شما یک رازی را بگویم – شما می توانید فوق لیسانس را در اروپا رایگان به زبان انگلیسی بخوانید!

همانطور که شما هم شاید شنیده باشید ؛ ازآگوست ۲۰۱۶ دولت انگلیس وام های تا ۱۰۰۰۰ یورو برای دانشجویان فوق لیسانس و تحصیلات تکمیلی ارائه داده است.

شاید ایده ی اینکه بخواهید وام دانشجویی بگیرید برایتان خیلی خوشایند نباشد ، ولی چرا نباید راجع به تحصیل خارج از کشور فکر کرد ؟

نه تنها که یک فرصت است که دنیا را بیشتر بگردید ، بلکه می توانید در این روال کاری پول هم پس انداز کنید .

ولی چطور اروپا فوق لیسانس را رایگان ارائه می دهد؟

اگر درست باشد خیلی خوب به نظر می آید ؟ باور کنید . بسیاری از دانشگاه های اروپایی از لحاظ دولتی تامین بودجه می شوند ، به این معنا که تحصیلات تکمیلی کاملا یا بخشی توسط حکومت داده میشود .

به عبارت دیگر بریتانیایی ها می توانند از هزینه های تحصیلی سنگین فرار کنند و در دانشگاه های محلی خودشان تحصیل کنند یا اینکه در دانشگاه های اروپایی با همان نرخ تحصیل کنند .

۵ کشوری که فوق لیسانس را رایگان می گذرانید

ما بهترین شهرهای اروپایی را برایتان آوردیم که می توانید فوق لیسانس را برای یک و دو سال رایگان سپری کنید .

ما این شهرها را انتخاب کردیم نه فقط به این خاطر که دروس فوق لیسانس را به انگلیسی رایگان ارائه می دهند و بهترین دانشگاه های جهان هستند بلکه به این خاطر که ما فکر میکنیم این کشورها جو دانشجویی صمیمانه ای دارند وبه همین خاطر تجربه ی خوبی برای شما خواهد شد

برلین ، آلمان

یکی از شیک ترین شهرهای اروپایی ، برلین خلاقیت آور است .همچنین مهد تکنوی آلمانی است که شما بارها و کلاب های زیادی را برای گذراندن اوقات خوش می بینید . برلین نه تنها که باحال است بلکه زندگی در آنجا هم ارزان است .جهت یادگیری و تدریس خصوصی زبان آلمانی با ما تماس حاصل نمایید

شهریه فوق لیسانس برای دانشجویان انگلیس: ندارد

هزینه تحصیل برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا : هیچی، دانشگاه های آلمانی بین دانشجویان حوزه اتحادیه اروپا و بقیه تبعیضی قائل نیستند .

بهترین دانشگاه های آن برای دانشجویان بین المللی: Freie University of Berlin, Humbolt University of Berlin

پشتیبانی مالی برای دانشجویان بریتانیایی: ندارد

چند درصد جمعیت می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند : ۵۶%.جهت یادگیری و تدریس خصوصی زبان انگلیسی با ما تماس حاصل نمایید

چرا آلمان را انتخاب کنیم؟ آلمان یکی از بهترین کشورها در زمینه پشتیبانی از دانشجویان بین المللی است ، و دانشگاه های خوب برلین به همراه هزینه زندگی پایین ، آن را یک محیط ایده آل برای درس خواندن تبدیل کرده .

چه چیزی را می گیرند ؟ اگر چه که شهریه درآلمان رایگان است ، هر دانشجویی باید هزینه ثبت نام هر ترم معادل ۲۶۷ یورو بدهد . البته این شامل هزینه های حمل و نقل و جابجایی میشود و پول بیخودی نمی دهید !

کپنهانگ ، دانمارک

با توجه به استانداردهای بالای زندگی ، مغازه های شیک ، آمار جرم و جنایت پایین ، جای هیچ تعجبی ندارد که کپنهانگ به عنوان بهترین شهرهای زندگی در نظر گرفته بشود.شاید ارزانترین گزینه نباشد ، ولی حمایت های مالی برای اینکه سال تحصیلی را که آرزویش را داشتید بگذرانید ، هست.

شهریه فوق لیسانس برای دانشجویان انگلیس: ندارد

هزینه تحصیل برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا : برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا شهریه ها از ۶۰۰۰ یورو در سال شروع می شود ، و حدود ۱۲ -۱۵۰۰۰ یورو در سال هزینه دارد

بهترین دانشگاه های آن برای دانشجویان بین المللی: University of Copenhagen, Technical University of Denmark

پشتیبانی مالی برای دانشجویان بریتانیایی: دولت ۴۰۰ یورو هر ماه وام می دهد ( با سود ۴% سالیانه و شما باید بعد از فارغ التحصیلی پول آن را بپردازید ، و همه ی پول را با بازپرداخت ۱۵ ساله بدهید ) و برای دانشجویانیکه بچه دارند و هر مشکل دیگری تا ۷۵۰ یورو در ماهکمک هزینه می دهد.

چند درصد جمعیت می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند: ۸۶%

چرا دانمارک را انتخاب کنیم؟ شاید چیزهای زیادی باشد که عاشق دانمارک باشید اما از لحاظ رتبه ی جهانی دانمارک کم جرم و جنایت ترین کشور دنیاست . دانمارک با کیفیت ترین برنامه های کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی را ارائه می دهد

چه چیزی می گیرد؟ میزان حقوق با هزینه های زندگی در دانمارک معادل است ، وام به دانشجویان بین المللی هم داده می شود .

استکهلم، سوئد

سوئد این پایتخت از ۱۴ جزیره تشکیل شده – که هر کدام هویت خودش را دارد . استکهلم واقعا شیک ، باحال است و انگلیسی در مدارسشان تدریس می شود ، شما بدون اینکه استرس داشته باشید و بخواهید به زبان محلیشان حرف بزنید بیرون می روید .

شهریه فوق لیسانس برای دانشجویان انگلیس: ندارد

هزینه تحصیل برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا :هزینه درخواست ۱۰۰ یورو به علاوه شهریه دانشگاه بین ۹۰۰۰ تا ۱۵۷۵۰ یورو

بهترین دانشگاه های آن برای دانشجویان بین المللی: Stockholm University, plus six more universities in the city to choose from

پشتیبانی مالی برای دانشجویان بریتانیایی: کمک هزینه تحصیلی ۲۵۰ یورو در هر ماه برای ۹ ماه سال ووام هایی حدود ۵۰۰ یورو در هرماه برای ۹ماه سال

چند درصد جمعیت می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند:۸۶%

چرا سوئد را انتخاب کنیم؟ مهد شرکت های چند ملیتی ، رهبر خلاقیت و نو آوری است . دانشگاه ها مدل یادگیری اینکه داانشجویان همه چیز را بپرسند و خوب فکر کنند را یاد می دهد –و واقعا هم این متد آموزش جواب داده

چه چیزی می گیرند ؟ مثل همسایه ی آن دانمارک ، سوئد ارزانترین جا برای درس خواندن نیست ، استاندارد زندگی در آن بالاست ، و دولت با کمک های مالی و وام ترغیب بیشتر میکند ، و به دانشجویان اجازه کار در حین تحصیل داده می شود .

وین- اتریش

وین شهری است که از لحاظ فرهنگی و موسیقی غنی است ، و تعداد واحدهایی که برای فوق لیسانس به زبان انگلیسی تدریس میشود رو به افزایش است، این شهر از لحاظ دانشجویان بین المللی شهرت یافته است.

شهریه فوق لیسانس برای دانشجویان انگلیس: ندارد( ولی ۱۸ یورو هر ترم برای بیمه و اینکه دانشجوی عضو اتحادیه اتریش باشید اخذ می شود)

هزینه تحصیل برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا :۷۶۷ یورو در هر ترم (ازکشورهای پیشرفته اخذنمی شود )

بهترین دانشگاه های آن برای دانشجویان بین المللی: University of Vienna, Universität Innsbruck

پشتیبانی مالی برای دانشجویان بریتانیایی: ندارد

چند درصد جمعیت می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند:۷۳%

چرا اتریش را انتخاب کنیم ؟ همه ی دانشجویان کارت دانشجویی دارند که میتونند از تخفیف حمل ونقل عمومی استفاده کنند ، رایگان موزه بروند _(البته محدودیت سنی ۲۴ -۲۷ سال دارد)

چه چیزی را میگیرند؟ شاید کمی از افراد بگویند وین به ترشرویی شهرت دارد و از آن دلسرد بشوند . تخفیفاتی که به دانشجویان زیر ۲۷ سال می دهد خیلی خوب است.

آمستردام، هلند

برای شهری به وسعت ۲۰۰ کیلومتر مربعع ، شما خیلی راحت با هر کسی می توانید انگلیسی صحبت کنید ، بهترین جا بری اینکه ۱ الی ۲ سال بخواهید درس بخوانید است

شهریه فوق لیسانس برای دانشجویان انگلیس: ۱۹۰۶ یورو در سال (می دانیم که تحصیل رایگان نیست ولی ما آمستردام را در این لیست گنجاندیم چون شهر فوق العاده ای برای دانشجویان است، و هزینه ها به نسبت انگلیس ارزان تر است و کمک های مالی هم دارد.

هزینه تحصیل برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا :تا ۲۰۰۰۰ یورو

بهترین دانشگاه های آن برای دانشجویان بین المللی: University of Amsterdam, Leiden University (neighbouring city, around 20 mins train ride away)

پشتیبانی مالی برای دانشجویان بریتانیایی:دولت هزینه جا برای دانشجویان تمام وقت می دهد و بین ۲۶۶ تا ۵۰۰ یورو هر ماه برای کسانی که ۱۴ ساعت در هفته کار میکنند کمک مالی می دهد .

چند درصد جمعیت می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند: ۹۰%

چرا هلند را انتخاب کنیم ؟ شهرهایی مثل آمستردام برای دانشجویان فوق العاده است .

چه چیزی را می گیرید؟ کمک های مالی مختلفی به شیوه های متنوع ارائه می شود ولی کاغذ بازی زیاد دارد .جهت یادگیری و تدریس خصوصی زبان هلندی با ما تماس حاصل نمایید

منبع

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

تماس با کارشناس