به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
کلاس و دوره تخصصی آمادگی آزمون MSRT

دوره تخصصی آمادگی آزمون MSRT

همه ی افراد برای علاقه انگلیسی یاد نمی گیرند، برخی از افراد برای تحصیل در مدارج علمی بالاتر نیاز پیدا می کنند که این زبان را یاد بگیرند. مثلا برای شرکت در دوره ی دکتری باید مدرک انگلیسی معتبری داشت تا بتوانید مشغول به تحصیل شوید. یکی از این مدارک MSRT است، داوطلبان شرکت در این آزمون ابتدا در دوره تخصصی آمادگی آزمون MSRT شرکت می کنند. اما آزمون MSRT دقیقا چیست؟

آزمون MSRT چیست؟

این آزمون کلا ۱۰۰ سوال دارد که در آن ها مهارت های شنیداری، گرامر و درک مطلب شما مورد آزمایش قرار می گیرد. آزمون MSRT توسط وزارت علوم برگزار می شود و مدرک آن در تمام کشور معتبر است، البته برای دانشگاه های خارجی بهتر است مدارک آیلتس و تافل را داشته باشید. برای اینکه بتوانید در این آزمون قبول شوید باید مهارت های خود را تقویت کنید، اما نه از هر روشی چون همه ی روش ها ممکن است مفید نباشد. ما در موسسه زبان آموزان پیشرو کلاس تخصصی آمادگی آزمون MSRT را برای شما تدارک دیده ایم.

دوره تخصصی آمادگی آزمون MSRT

موفقیت در آزمون MSRT

موفقیت در آزمون MSRT برای داوطلبان بسیار مهم است و همه می خواهند در همان امتحان اول موفق شوند. تلاش ما در موسسه زبان آموزان پیشرو نیز همین است و به همین دلیل دوره آمادگی آزمون MSRT را ترتیب داده ایم. این دوره بصورت خصوصی و در تهران، کرج و شهرری برگزار می شود. شیوه ی برگزاری آن ها هم فرقی با سایر کلاس های خصوصی ندارد، تنها تفاوت محتوای آن است که برای موفقیت در آزمون MSRT تنظیم شده است.

در این دوره برای هر مهارت چکار می کنیم؟

مهارت شنیداری

مهارت در آزمون MSRT

در آزمون MSRT از بین ۱۰۰ سوال ۳۰ سوال مربوط به بخش شنیداری است که باید در ۱۵ دقیقه به آن ها پاسخ دهید. مشخص نیست که لهجه ای که در فایل های صوتی به آن ها صحبت می شود چه لهجه ای باشد. شما باید به لهجه هایی که زبان انگلیسی بیشتر به آن ها صحبت می شود مانند استرالیایی، بریتانیایی و آمریکایی مسلط باشید. ما در کلاس آمادگی آزمون MSRT سعی بر این داریم که این مهارت را در شما تقویت کنیم و بتوانید هر لهجه ای را متوجه شوید. استفاده از مدرسین برجسته یکی از کارهایی است که ما برای شما انجام داده ایم. همچنین استفاده از پادکست های زبان انگلیسی معتبر در این دوره ها به تقویت مهارت شنیداری شما کمک می کند.

مهارت های گرامر و درک مطلب

سایر سوالات که مربوط به مهارت های گرامر و درک مطلب هستند نیز بطور کلی ۷۰ سوال هستند که بخش گرامر شامل ۴۰ سوال است. در این مورد باید کتاب هایی به شما تدریس شود که هر دو مهارت را با هم داشته باشند. مدرسین ما برای دوره تخصصی آمادگی آزمون از منابع آزمون استفاده می کنند تا شما هم با سوالات بیگانه نباشید و هم میزان موفقیت شما بیشتر شود. در کنار این ها مهارت استاد دوره تخصصی آمادگی آزمون MSRT در این زمینه ی گرامر و درک مطلب بسیار مهم است که ما سعی کرده ایم برترین ها را برای شما انتخاب کنیم.

چرا برای دوره تخصصی آمادگی آزمون MSRT به موسسه زبان آموزان پیشرو مراجعه کنیم؟

ما تجربه ی ۲۰ ساله در تدریس انواع زبان ها را داریم و تا کنون چندین دوره تخصصی آمادگی برای انواع آزمون های زبان انگلیسی کشوری و بین المللی برگزار کرده ایم. تعداد زبان آموزانی که در این دوره ها شرکت کرده اند و سپس در آزمون موفق شده اند بسیار زیاد بوده است.

شما خودتان مدرس دوره را انتخاب می کنید و می توانید از استاد بخواهید تا روی برخی از مهارت ها مانند مهارت شنیداری وقت بیشتری بگذارد. استاد در دوره تخصصی آمادگی آزمون نقاط ضعف شما را مشخص کرده و سعی می کند آن ها را تقویت کند تا احتمال قبولی شما در آزمون MSRT بیشتر شود.

شما هستید که مکان و زمان کلاس ها را مشخص می کنید. اگر عجله دارید و می خواهید سریع تر در آزمون MSRT شرکت کنید می توانید با هماهنگی موسسه کلاس تخصصی آمادگی آزمون MSRT را بصورت فشرده برگزار کنید.

برخی از زبان آموزان دغدغه های زیادی دارند و تنها در آخر هفته ها فرصت شرکت در کلاس ها را دارند. این عده از زبان آموزان نیز می توانند مناسب با زمان های آزاد خود زمان کلاس ها را هم تنظیم کنند.

برای هماهنگی های بیشتر می توانید با شماره تماس های موسسه زبان آموزان پیشرو تماس بگیرید.

۱/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهارده =

تماس با کارشناس