به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
کلاس و دوره تخصصی آمادگی آزمون MHLE

دوره تخصصی آمادگی آزمون MHLE

ما در موسسه زبان آموزان پیشرو تصمیم گرفته ایم دوره تخصصی آمادگی آزمون MHLE را برگزار کنیم و به متقاضیان کمک کنیم تا دراین آزمون قبول شوند. بهتر است در ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که آزمون MHLE چیست؟ برای قبولی در این آزمون به چه مهارت هایی نیاز داریم و در دوره ی تخصصی آمادگی این آزمون چکار خواهیم کرد.

آزمون MHLE چیست؟

نیاز به داشتن دانش انگلیسی برای تبادل نظرات، ایده ها و مهمتر از همه دانش به شدت احساس می شود. وزارت بهداشت هم یکی از وزارت هایی است که روی این مورد تاکید دارد و بسیار مهم است که اعضای زیر مجموعه ی آن دانش خوبی از زبان انگلیسی داشته باشند. به همین دلیل است که این وزارت آزمون MHLE را برگزار می کند تا از میزان دانش زبان انگلیسی داوطلبان مقطع دکتری در رشته های مربوط به علوم پزشکی مطمئن شود. به عبارتی دیگر داشتن این مدرک برای ادامه تحصیل داوطلبان رشته های مربوط به علوم پزشکی در مقطع دکتری ضروری است.

قبولی در آزمون MHLE

این آزمون دارای ۱۰۰ سوال است و سعی شده که آزمون تافل شبیه سازی شود. سوالات به سه قسمت گرامر، شنیداری و روخوانی Reading تقسیم می شود. برای اینکه بتوانید در آزمون MHLE موفق شوید باید مهارت لازم را در هر یک از موارد بیان شده داشته باشید. ما در کلاس های تخصصی آمادگی آزمون MHLE سعی می کنیم روی همه ی این مهارت ها کار کنیم تا بتوانید در آزمون MHLE  قبول شوید.

ما در دوره ی تخصصی آمادگی آزمون MHLE چکار می کنیم؟

کلاس و دوره آمادگی آزمون MHLE موسسه زبان آموزان پیشرو

به دلیل اینکه همه ی مهارت های زبان برای قبولی شما در آزمون MHLE دخیل هستند پس باید روی همه ی آن ها کار کنید. ما دوره های تخصصی که مخصوص آمادگی برای آزمون MHLE هستند را پیشنهاد می کنیم.

استفاده از منابع آزمون برای تدریس

منابع آزمون برای تدریس MHLE

هر آزمونی منابع خاص خود را دارد که با استفاده از آن ها در تدریس می توان امکان قبولی در آزمون را افزایش داد. با توجه به اینکه ممکن است سوالات تخصصی نیز در آزمون MHLE بیان شود باید از منابع اصلی استفاده کرد. مدرسین ما در دوره آمادگی آزمون MHLE با استفاده از منابع آزمون برای تدریس و کار کردن سوالات شما را برای قبولی کاملا آماده می کنند.

استفاده از شیوه های نوین در تدریس

شیوه های نوین در تدریس آزمون MHLE

مورد قبلی که منابع آزمون بود به تنهایی کافی نیست و تنها می تواند به شما کمک کند که عملکرد بهتری در آزمون داشته باشید. چیزی که می تواند موفقیت شما را تضمین کند، معلم مناسب است. منظور از مناسب نیز معلمی است که به شیوه های نوین تدریس آگاه باشد و بتواند طبق آن ها تدریس کند. این چیزی است که می تواند موفقیت شما را تضمین کند و ما نیز در انتخاب مدرسین کلاس آمادگی آزمون MHLE دقت لازم را داشته ایم. معلمانی در این دوره تدریس می کنند که می دانند باید چه کار کنند تا مفاهیم را به بهترین شیوه انتقال دهند.

چرا موسسه زبان آموزان پیشرو؟

اکنون که به اندازه ی کافی درباره ی آزمون MHLE و دوره ی آمادگی آن صحبت کردیم شاید این سوال را داشته باشید که چرا باید از موسسه زبان آموزان پیشرو استفاده کنید؟

تجربه

ما در تدریس خصوصی انواع زبان ها برای اهداف مختلف تجربه داریم. تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای مترجمی، قبولی در آزمون های مختلف مانند تافل، آیلتس، MHLE و آزمون های مختلف دیگر حرفه ی ما است. تجربه ای که ما کسب کردیم اعتماد زبان آموزان و موفقیت آن ها بوده است، ما نیز سعی کرده ایم همیشه به این اعتماد احترام بگذاریم و با ارائه ی خدمات ممتاز آن را حفظ کنیم.

تدریس خصوصی

تدریس خصوصی بسیار بهتراز کلاس های عمومی است که بارها در مطالب مختلف آن را بیان کرده ایم. برخی از افراد نگران هزینه ی کلاس های خصوصی بخصوص دوره های تخصصی آمادگی آزمون های مختلف هستند، اما زمانی که مزیت های تدریس خصوصی را می بینند خواستار استفاده از آن هستند. شما در دوره های خصوصی اختیار کامل در انتخاب زمان، مکان و شیوه ی تدریس را دارید که توسط موسسه زبان آموزان پیشرو برای شما ممکن شده است.

شرکت در دوره تخصصی آمادگی آزمون MHLE که توسط موسسه برگزار می شود مزیت های زیادی برای شما خواهد داشت که موفقیت شما نیز تضمین می شود. برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بهتر است که با موسسه تماس حاصل کنید. ما همیشه آماده ی پاسخ به سوالات شما و ارائه ی مشاوره هستیم.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − چهار =

تماس با کارشناس