به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
کلاس و دوره آمادگی آزمون MCHE

دوره تخصصی آمادگی آزمون MCHE

اگر می خواهید در آزمون MCHE شرکت کنید باید دانش خوبی از زبان انگلیسی داشته باشید. مطمئنید که می توانید در این آزمون موفق شوید؟ مهارت های زبان انگلیسی خود را سنجیده اید؟ در کلاس ها و یا دوره تخصصی آمادگی آزمون MCHE شرکت کرده اید؟ روش های مختلفی برای موفقیت در آزمون MCHE است که می توانید در این مطلب با برخی از آن ها آشنا شوید. اما در ابتدا بهتر است بببنیم که این آزمون چیست.

آزمون MCHE چیست؟

یکی از مدارکی که نیاز دارید تا بتوانید در مقطع دکتری تحصیل کنید مدرک زبان انگلیسی معتبر است. مدرک قبولی در آزمون MCHE یکی از این مدارک است که کاربردی مانند آزمون های تافل و آیلتس دارد. البته آزمون MCHE تنها در داخل کشور اعتبار دارد و توسط وزارت علوم برگزار می شود و جدیدا نام آن به آزمون MSRT تغییر پیدا کرده است، اما ساختار سوالات آن تغییری نکرده.

سوالات در سه بخش شنیداری، ساختاری و درک مطلب ارائه می شود. در هر بخش از سوالات شما باید با مهارت های خود سوالات را پاسخ دهید. چطور می توانید دراین آزمون موفق شوید؟

خودآموزی

آمادگی آزمون MCHE - خودآموزی

خودآموزی یکی از روش هایی است که توسط بسیاری از افراد انجام می شود. برخی از افراد با انتخاب کتاب های منابع اصلی آزمون MCHE بدون شرکت در دوره های تخصصی عمومی یا کلاس تخصصی آمادگی آزمون MCHE خصوصی سعی می کنند موفقیت در این آزمون را کسب کنند. در این روش شما زمان های مطالعه را کاملا خودتان انتخاب می کنید و می توانید به راحتی مطالعه کنید، اما مشکلی که وجود دارد این است که کسی نیست بر فرآیند مطالعه ی شما نظارت داشته باشد. خصوصا در تقویت مهارت هایی مانند مهارت شنیداری شما مشکلاتی را در انتخاب منابع مناسب و استاندارد خواهید داشت. بسیاری از زبان آموزان هم در اواسط راه مطالعه، انگیزه ی خود را از دست می دهند.

شرکت در دوره تخصصی آمادگی آزمون MCHE عمومی

دوره های عمومی بهتر از روش خود آموزی هستند و شما به همراه سایر زبان آموزان که هدف یکسانی که همان قبولی در آزمون MCHE است مطالعه می کنید. معلمی در کلاس درس وجود دارد که فرآیند مطالعه ی شما را بررسی می کند و شما کسانی را دارید که می توانید به همراه آن ها نیز مطالعه داشته باشید. اکثرا از منابع استاندارد و اصلی استفاده می شود و همه ی مهارت های لازم برای آزمون مورد توجه قرار گرفته و تقویت می شوند. شما هزینه ی کمتری نیز نسبت به دوره آمادگی آزمون MCHE که به صورت خصوصی برگزار می شود پرداخت می کنید.

کلاس های تدریس زبان انگلیسی

مشکلاتی که ممکن است در دوره های عمومی با آن ها مواجه باشید این است که این دوره ها اکثرا زمان زیادی می برد تا به پایان برسد. از طرفی ممکن است برنامه ی کلاس ها با برنامه زمانی شما همخوانی نداشته باشد. رفت و آمد به محل کلاس ها نیز زمان زیادی از شما خواهد برد. روش دیگر دوره ها و کلاس های خصوصی برای آمادگی آزمون MCHE است.

دوره تخصصی آمادگی آزمون MCHE بصورت خصوصی

کلاس آمادگی آزمون MCHE که بصورت خصوصی برگزار می شود شاید هزینه ی بیشتری را داشته باشد، اما بهترین روشی است که می توانید برای قبولی آزمون MCHE استفاده کنید. در دوره ی خصوصی معلم تماما به فرآیند یادگیری شما نظارت دارد و خیلی سریعتر و بهتر می توانید پیشرفت کنید.

کلاس و دوره خصوصی آمادگی آزمون MCHE

زمان کلاس ها را نیز که خودتان مشخص می کنید و می توانید از هر استادی تقاضا کنید تا آموزش های لازم را به شما بدهد. از لحاظ استاندارد بودن منابع استفاده شده در تدریس نیز بستگی به استادی دارد که انتخاب می کنید. اما ما در موسسه زبان آموزان پیشرو شرایط بهتری را برای دوره تخصصی آمادگی آزمون MCHE بصورت خصوصی فراهم کرده ایم.

چرا موسسه زبان آموزان پیشرو؟

ما در انتخاب اساتید خود دقت بسیار زیادی را داشته ایم. خودتان نیز پس از چند جلسه متوجه خواهید شد که اساتید فعال در موسسه یک سر و گردن بالاتر از سایرین هستند. مدرس با تجربه در کلاس های تخصصی آمادگی آزمون MCHE به منابع اصلی آزمون آشناست و از همان ها برای آموزش شما استفاده می کند. همه ی مهارت های شما چه شنیداری و چه مهارت های نوشتاری نیز با بهترین متد ها و منابع تقویت می شوند.

فعالیت هایی که در کلاس خصوصی انجام می شود تماما برای این است که شما در آزمون موفق شوید. شما تماما زمان کلاس ها را خودتان مشخص می کنید، حتی در روز های آخر هفته نیز امکان برگزاری کلاس برای شما وجود دارد. انتخاب محل کلاس نیز با شماست، می توانید به آموزشگاه مراجعه کنید و از فضای آن استفاده کنید، و یا می توانید درخواست کنید که کلاس های دوره در محل کار و یا منزل شما برگزار شود. خدمات ما در تهران، کرج و شهرری ارائه می شود.

حضور نفر دوم در کلاس نیز با اجازه ی شما مانعی ندارد. از طرفی در صورت راضی نبودن از مدرس می توانید با هماهنگی آموزشگاه مدرس دیگری را انتخاب کنید که این کار تا سه جلسه ی اول هیچ هزینه ی اضافی را به دنبال نخواهد داشت.

اگر می خواهید در دوره تخصصی آمادگی آزمون MCHE شرکت کنید، با ما تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پانزده =

تماس با کارشناس