به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
آموزش خصوصی، حضوری و آنلاین
تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

یادگیری زبان ایتالیایی

حدود ۲۱ میلیون نفر در دنیا زبان ایتالیایی را به عنوان زبان دوم صحبت می کندد ، که بدین صورت کل افراد ایتالیایی زبان ۸۵ میلیون نفر می شوند . اگرچه که ۱۷ میلیون آمریکایی معتقدند که اجدادشان ایتالیایی بوده اند اما فقط ۱ میلیون از آن ها می توانند به خوبی ایتالیایی حرف بزنند. با این علاقه شدید آمریکایی ها به اجدادشان اصلا تعجب آور نیست که بدانید ایتالیایی زبان چهارمی است که در دانشگاه هایشان تدریس می شوند و ثبت نام در آن بیش از متقاضیان آلمانی و فرانسوی است.

تعداد زبان آموزان ایتالیایی در ۱۰ سال اخیر رشد ۴۰% داشته است

چرا باید زبان ایتالیایی را یاد بگیریم؟

آیا واقعا تصمیم دارید که یک زبان خارجی را یاد بگیرید ولی نمی دانید کدام زبان را ؟ شما نمی دانید یادگیری هر زبانی چقدر برای شما مزیت خواهد داشت ، در اینجا دلایلی که باید زبان ایتالیایی را یاد بگیرید برایتان آورده شده است.

یادگیری زبان

دلیل اول برای یادگیری زبان ایتالیایی این است که شما از روز اول قادر به صحبت کردن خواهید بود

اگر شما زبان انگلیسی را مسلط باشید ، لغات زیادی بین زبان ایتالیایی با انگلیسی مشترک است . تقریبا ۳۰% لغت های انگلیسی ریشه لاتین دارند ، و زبان ایتالیایی نزدیکترین زبان به رومیان است. این شاید برای بقیه زبان ها که پایه رومی دارد هم باشد ، ولی زبان ایتالیایی به خاطر تلفظ راحتش از بقیه ی زبان ها پیشی می گیرد. تلفظ این زبان به راحتی از روی نوشتار قابل بیان است ، که این برای زبان آموزان مبتدی ایتالیایی خیلی مزیت محسوب می شود. به علاوه ، افعال در زبان ایتالیایی کمی شبیه ساختار آن در زبان انگلیسی است.

دلیل دوم برای یادگیری زبان ایتالیایی این است شما در مورد زبانی که خودتان صحبت می کنید بیشتر می فهمید

وقتی شما یک زبان خارجی دیگر یاد می گیرید ، شما بدون غرض می توانید به طورباور نکردنی ای راجع به زبان مادری خودتان بیشتر بیاموزید. این در یادگیری هر نوع زبان خارجی ای مصداق دارد

یادگیری زبان ایتالیایی واقعا برای زمینه های کاری خوب است . ایتالیا از لحاظ هنری، دکوراسیون داخلی ، مد ، طراحی گرافیکی ، رباتیک ، وسایل حمل و نقل و …. در دنیا حرف اول را می زند بیش از ۶۰% گنجینه های هنری در ایتالیا یافت شده .

زبان ایتالیایی یکی از زیبا ترین زبانهایی صحبت شده در جهان است .

بیشترین تعداد لغت برای توصیف یک غذا در زبان ایتالیایی وجود دارد

همچنین شما عزیزان جهت شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی می توانید با موسسه زبان آموزان پیشرو در ارتباط باشید

منبع

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 5 =

تماس با کارشناس